PAPUSKA ORGANİZASYON MARKETİNG,

Papuska Marketing, kısaca pazarlama sorunu olan üretici & ithalatçı firmaların ürün ve hizmetlerini yurt genelinde gerçek tüketicilere ulaştırmayı, bunu yaparken tüketiciler için de ciddi kazançlar sunmayı hedefleyen pazarlama projesidir. Projede ana çıkış kaynağı pazarlama ihtiyacı olan firmaların ürünlerini ön planda tutmak olsa da aynı zamanda farklı kesimden tüketicilerin günlük hayatta kullanabilecekleri ürünleri de satışa sunarak geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen çok yönlü portaldır.

Kazanç sağlamak isteyen tüketicilerin yanısıra projeden ciddi kazanç elde etmek isteyen girişimciler ve network marketing girişimcileri için ciddi avatanjlar sunmaktadır.

1-Sadece ayda minumum 100 puanlık(90-150 lira arası) fırsat ürünleri ya da farklı kategorilerdeki ürünleri satın alarak binlerce lira kazanma fırsatı elde edebileceklerdir.

2-Herhangi birini sisteme üye kaydı yapmadan, ekip ya da satış zorunluluğu olmadan kimsenin bütçesini sarsmayan bir katılım ücreti ile ciddi kazanç imkanı sunar.

3-Ekstra gelir elde etmek isteyen girişimciler ve network uzmanları için sponsorluk gelirleri.

4-3 ay üst üste alışveriş yaptığı halde belirli bir kazanç tutarının altında kalan katılımcılar için ekstra çekilişlerle destek fırsatı.

5-Sadece ürün değil eğitim, tatil ve farklı konseptlerde hizmetlerinde satışa sunulduğu bir portal olarak çok yönlü bir proje.

6-Ne iş yaparsanız yapın size engel olmayacak, piyasada bilinmeyen kaliteli ürünleri tanıma imkanı bulurken aynı zamanda binlerce lira kazanma imkanı bulabileceksiniz.

Özetle tüketiciler, klasik 2’si1 arada hazır kahveyi ya da organik içerikli kahveyi de satın alabileceklerdir. İsterse bitkisel diş macunu veya kişisel gelişim eğitimi satın alabilecektir. Özellikle network marketing piyasasında talep edilen ürünlerden satın alıp ayrıca perakende satış geliri yahut projeyi daha çok kişiye ulaştırıp sponsorluk kazancı elde edebilecektir. “Ben etliye sütlüye karışmam sadece kendi ihtiyacıma yakın ürünleri alırım” diyerek minumum 100 puanlık (90-150tl) alışveriş yaparak da yine binlerce lira kazanma hakkı elde edebilecektir. İsteyen yüksek puanlı fırsat paketlerinden satın alarak daha fazla konum elde etmiş olacaklar. Böylelikle daha fazla kazanç sağlama imkanı elde edeceklerdir.

Alanında ilk olan bu projede sadece tüketici olarak değil ciddi bir girişimci olarak kendinizi görüyorsanız bize ulaşın. Organizasyonun ilk 6 ayında ciddi faaliyette bulunan liderler veya lider adayları 2021 itibariyle grup lideri olarak çeşitli avantaj ve kazançlardan istifade edecektir.

Papuska Organizasyon Marketing’e hemen şimdi www.papuska.org sitesine üye olabilirsiniz.

Detaylar için siteyi ziyaret edebilir veya mesaj göndererek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

(İsminizi ve papuska yazarak 0850 3059016’ya What’s Uptan ulaştırın)

Aklınıza takılan diğer sorular için SIKÇA SORULAN SORULAR Bölümünü inceleyiniz ve üst bölümde yer alan TANITIM sunumunu takip edebilirsiniz.,

Sadece 100 puanlık alışveriş yapıp kimseyi davet etmeden nasıl para kazanırım derseniz Teşvik Primleri menüsünden örnek açıklamaları inceleyebilirsiniz. Tabi ki gerçekten kazanç sağlama düşünceniz varsa!

Papuska Marketing klasik alışveriş sitelerinden farklı olarak tüketicileri, yaptıkları alışveriş için kazanç paylaşımına tabi tutan bir alışveriş portalı olma özelliği taşımaktadır. Bunu kendine özel bir kazanç paylaşımı modeli ile yapmayı hedefleyen Papuska aynı zamanda üreticiler ve girişimciler için de farklı avantajlar sunar!

Tüketiciler ve girişimciler için kazanç imkanı sunarken üreticiler yada pazarlama sorunu olan girişimciler için de ürünlerini tanıtabilecekleri uygun bir ortam sağlamayı hedefler.

Her ay minumum tutarlarda yapılan alışverişler aynı havuzda toplanarak tüketicilere 10 liradan 20.000 liraya kadar bir kazanç imkanı sunmaktadır. Farklı kategorilerde ürünlerle farklı kullanıcılara da hitap etmeyi amaçlamaktadır. Diğer sorular için konu başlıklarına devam ediniz.

(Buradaki puanlama market yada eticaret sitelerindeki gibi her 100 liralık alışverişe 1 liralık puan verme şeklinde değildir.Belirli bir dağılımın ve özelliklerin olduğu özel bir yazılım sayesinde sadece 100-150 liralık alışveriş yapan bir tüketicinin bile binlerce lira teşvik priminden yararlanmasını sağlamaktadır.)

Siteden yapılan her 100 puanlık alışveriş (75lira ve üzeri) PAPUSKA KAZANÇ AĞACINDA bir konum almanızı sağlar. İlave her 100 puanlık alışveriş size ayrıca bir konum sağlar. Siteden minumum 100 puanlık alışveriş yapan herkes PAPUSKA KAZANÇ AĞACINA yerleştirilir.

Ay boyunca tüm alışverişler yukarıdan aşağıya doğru hizalanır. Bu doldurma işlemi ayın son saatine kadar devam eder.
Bu dağılım devam ederken ve bitiminde alt hizalarınızdaki yerlerin dolmasıyla aşağıdan yukarıya doğru bir kar paylaşımı devam eder. 
Tüketiciler farklı kategorilerde satın alacağı ilave ürünlerle Papuska Kazanç Ağacında daha fazla konum elde etmiş olacaklardır. Hem alışveriş yaparak hem de tavsiye ederek daha fazla kazanç dağılımında şansınızı artırabilirsiniz. Bu da kar payı dağılımında daha fazla kazanç elde etmelerini sağlayacaktır.

Teşvik Primi örnekleri için Teşvik Primi bölümüne bakabilirsiniz. Tüketici yada girişimcilerin çoğunluğunun %90'ının temel önceliği kazanç sağlamaktır. Bu yüzden bizim sistem, tabana yayılan ve daha çok kişiye prim dağıtarak projenin binlerce kişiye bir an önce ulaşmasını sağlamamız önceliğimizdir. Projemizin devamlılığı için kazandıran bir model olması gerekmektedir.

(Not: İşin içine girmeden anlaşılmazı biraz zordur. Basit ve heyecanlı bu projeyi ikinci ayınızdaki alışverişte daha net anlama imkanı bulacaksınız)

Sistemin temel mantığı binlerce kişinin her ay minumum 100 puanlık alışveriş yaparak bu hakka sahip olması üzerinedir. Belirli limitlerin üzerinde kar paylaşımına hak kazandığınızda sistem sizden belirli puanlarda alışveriş yapmanızı yada sisteme referans sağlamanızı talep eder. Tabi ki alacağınız parayı düşündüğünüzde bu istenilen puanlar çok makul ölçülerde kalmaktadır.

(Not: 100 puan ortalama 80-150 lira arasında kar marjlılığına göre değişmektedir. Sonuçta bizde karı sisteme dağıtıyoruz. Bir yandan düşük bütçeli kişileri düşünürken bir yandanda ihtiyacı olan ürünlere öncelik verecek tüketicileri de düşünüyoruz. Kolay değil. Dolayısıyla 100 puan altı ürün alsanız bile kazanç ağacı dağılımında yer alamazsınız. )

Sistemden daha fazla kazanç sağlamak için daha fazla 100 puanlık konuma sahip olmalısınız. Her bir 100 puanlık konum sistemde yer alan 1 kişi olarak düşünebilirsiniz. Bunun için ister sitede yer alan ürünlerden seçerek isterseniz yüksek puanlı fırsat paketlerinden satın alabilirsiniz. Örnek 200 liralık 400 puanlık bir paket size 4 ayrı 100 puanlık konum almanızı sağlayacaktır. Bu da kar payı dağılımından daha fazla kazanç sağlamanıza neden olacaktır.

 

Sistem doldurmalı bir yapı üzerine inşa edilmektedir ve her ay baştan tekrar oluşmaktadır. Tek bir hesap üzerinden aşağıya doğru yapılan her yeni alışveriş yani her 100 puan için bir konum oluşturularak ağaç kendini doldurmaktadır.
Örneklerle anlatacak olursak(Konumu alışveriş yapan kişi olarak da düşünebilirsiniz)


1.sırada 2 kişi
2. Sırada 4 kişi
3. Sırada 8 kişi
4.sırada 16 kişi
5.sırada 32 kişi
6.sırada 64 kişi
7.sırada 128 kişi
8.sırada 256 kişi
9.sırada 512 kişi
10.sırada 1024 kişi

(Not: Para kazandıkça sistemi anlarsınız merak etmeyin Siz alışverişinizi düzenli yapın ve arkadaş ortamında biraz da bu projenin sohbetini yapın:)

 

AĞAÇ YERLEŞİMİ 2 ŞEKİLDE OLMAKTADIR!

1. Her ayın ilk 100 saatinde yapılan tüm alışverişler 100.saatin sonunda otomatik yazılım tarafından yukarıdan aşağıya doğru doldurarak dağıtılmaktadır.
Bu dağılımda her 100 puan bağımsız olarak baz alınmaktadır. Dolayısıyla sadece 100 puanlık alışveriş yapan herkes ağacın yukarılarında yer alarak kazanç paylaşımında daha fazla hak kazanabilecek. Maksimum 300 puanlık alışveriş yapabilirsiniz. İlk 100 saat sonunda dilediğiniz kadar (Bir kullanıcı ay toplamında maksimum 1000puan)alışveriş yapabilirsiniz.

2. 100 saatin sonunda ilk ağaç yerleşmesi oluştuktan sonra yeni kayıtlar mevcut oluşan ağacın boş olan konumlarına yerleştirilerek ay sonuna kadar devam eder. 100 saatin sonunda bu doldurmada yeni alışveriş yapan kişileri sistem ağaçtaki ilk boş yere atar ve bu şekilde devam eder.

(Not: Efsane cuma günü gibi düşünün. Belirli günlerde yapılan alışverişler tamamlanınca ikinci aşamaya geçmeden ağaçtaki dağılım başlar ve kargo işlemleri de ay boyunca devam eder. Tabi alışverişlerde ay boyunca evam edecek .).

Kazanç paylaşımı tabana yayma adı ilk 100 saatte bir kullanıcının yapacağı alışveriş sınırlı tutmaktayız. Amacımız azınlık bir grubun değil çoğunluğun kazanç imkanından daha fazla istifade etmesini sağlamaktır.

1-Perakende Satış Karı: Her 100 puanlık alışveriş yapan tüketici ya da girişimciler aynı hakka sahiptir. İster ihtiyaçları için ister para kazanmak için sistemden alışveriş yapabilirler. Bazı ürünlerimiz perakende kar marjıyla satışı da mümkün olduğu için bu şekilde de satın aldıkları ürünü satarak ayrıca bir gelir de elde edebilirler. (Başlangıçta her üründe olmasa da yavaşça çoğalacaktır. Düşünsenize aldığınız ürünü satıyorsunuz ve tekrar sipariş verip şansınızı artırıyorsunuz)

2-DERİNLİK PRİMİ: Papuska Kazanç Ağacında bulunduğunuz konumun alt derinliklerinde oluşan derinlik cirosundan ilk 10 derinlik için (toplam 2400 konum&kişi) için ortalama %3 prim puanı kazanırsınız.


Örneklerle açıklayacak olursak: Ay sonunda alt derinliklerinizde oluşan alışverişler için:


1.Kademenizde 2 Konumun dolu olması durumunda 2*3 Puan=6 Puan= 6 Lira
2.Kademenizde 4 Konumun dolu olması durumunda 4*3 Puan= 12 Puan= 12 lira
3. Kademenizde 8 Konumun dolu olması durumunda 8*3= 24 Puan= 24 lira 
4.Kademenizde 16 Konumun dolu olması durumunda 16*3=48 Puan= 48 lira
5.Kademenizde 32 Konumun dolu olması durumunda 32*3=96Puan= 96 lira
6.Kademenizde 64 Konumun dolu olması durumunda 64*3= 192 Puan = 192 lira
7.Kademenizde 128 Konumun dolu olması durumunda 128*3=384 Puan =384 lira
8.Kademenizde 256 Konumun dolu olması durumunda 256*3=768 Puan =768 Lira
9.Kademenizde 512 Konumun dolu olması durumunda 512*2=1024 Puan=1024 Lira
10.Kademenizde 1024 Konumun dolu olması durumunda 1024*1=1024 Puan = 1024 Lira
11.Kademede 2048 Konumun dolu olması durumunda 2048*1=2048=2048 Lira

12.Kademede 4096 Konumun dolu olması durumunda 4096*1=4096 Lira


Örnek 1: Ay sonunda sizin alt derinliğinizde 5 kademenin dolu olduğunu düşünelim:
1.Derinlikten 6, 2.Derinlikten 12 3.Derinlikten 24 4.Derinlikten 48 5.Derinlikten 96 lira kazanırsınız.
Toplamda 186 lira hak kazanmış olursunuz. Tabiki her 100 puan için ayrı ayrı kazanırsınız. Diyelimki 400 puanlık bir alışveriş yaptınız her 100 puan ayrı bir konuma sahip olacağı için bu rakam 3ekatlayacaktır.

Örnek 2: Ay sonunda sizin alt derinliğinizde 9 derinliğin dolduğunu düşünelim:
Toplamda 2554 lira kazanmış oluyorsunuz tabi bu sadece 100 puan için. 300 puanlık bir alışveriş yapmış iseni bu rakam 5000 lirayı geçecektir.

 

 

1-Yeni kayıtların Papuska Kazanç ağacında otomatik olarak yerleşebilmesi için mutlaka önceki ay en az 100 puanlık alışveriş yapması gerekmektedir. Doğrudan her ayın ilk 100 saatinde alışveriş yapamazlar ya da sisteme yaptığınız yeni kayıtlar kazanç ağacına otomatik yerleşmesi için 100 saatin dolmasını beklersiniz. Sistem sürekli yeni alışverişlerin ve yeni kayıtların gelmesi üzerine kurulmuştur. Hedefi her ay ortalama 10.000 alışveriş üzerine kurulu bir alışveriş sitesidir. Bu da 5000 civarında faklı kişinin mükerrer yapacağı alışverişler ile dolacaktır.

2-Papuska Alışveriş Sistemi genel olarak tavsiye yolu ile pazarlama sistemini benimsemiştir. İnternet reklamları ile mevcut yapısını büyütürken bir yandan da en iyi tanıtımın tavsiye üzerine pazarlama olduğu bilinciyle girişimcilere farklı kazançlar sunmaktadır. Sisteme yeni referanslar kazandırmak başta sistemin büyümesini diğer yönde de sponsorluk ve ekip gelirleri ile bu sistemi ciddi düşünen girişimciler için destek kazançlar sağlamaktadır.

3-Bir kullanıcı ilk 100 saatte maksimum 300 puanlık alışveriş yapabilir. Daha fazla alışveriş yapmak istiyorsa 100 saatin sonunda yeni alışverişlerle devam edebilir. Dolayısıyla ürün alıp satanlar yada farklı hizmetleri satın almak için ayın ilerleyen günlerinde alışveriş yapmaları zaruri olduğu için sistem sürekli yeni alışverişlerle dolmaya devam edecektir.

(Not: Demiştik ya bizim proje heyecan içeriyor diye. Belirli günlerde yapılan kampanyalar her zaman tüketicileri cezbetmiştir. Biz de heyecan arıyoruz tabi olağan bir süreç olsa idi bir süre sonra biz bile sıkılırdık.)

1-Sistemin büyümesi ve yeni kişilere ulaşması için sisteme kazandırdığınız her yeni referans öncelikle o ay alt derinliğinizin büyümesini sağlar.
2-İlk ay ve sonraki aylarda sisteme kazandırdığınız referanslarınızda 100 puanlık alışveriş yapar ve Papuska Kazanç Ağacındaki kazanç paylaşımından teşvik primi kazanırsa siz de onun puan kazancının %5’ine otomatik olarak hak kazanırsınız. Bu her ay bu şekilde devam eder. Her referansınız için aynı şey geçerlidir. İlk ay sonrasında sisteme davet ettiğiniz kişi Papuska Kazanç Ağacında sizin üstünüzde bir konumda olabilir. Sistemin temel mantığı da buradan gelmektedir. Lakin onun prim kazanması sizin de sponsorluk geliri almanızı sağlayacaktır.

Örnek 1: Diyelim ki siz Papuska Kazanç Ağacı Kar Paylaşımından 100 lira kazandınız. Sizin referansınızla sisteme katılan bir arkadaşınız ise o ay 10.000 lira kazandı. Siz de %5’ini yani 500 lira prim kazanırsınız.
Örnek 2: Sisteme 3 ay boyunca 10 kişi kazandırdınız. Bunların 2 si ağaç geliri elde etti ve siz bunların kazançlarının yüzdelerinden istifade ediyorsunuz.

REFERANS GELİRİ:

Sistemden alışveriş yaptıktan sonra sizin referansınızla alışveriş yapan(100 puanlık) kişiden bir defaya mahsus alacağınız teşvik primidir. Bu sistemimizde olmasa da gelen talepler üzerine eklenmiştir. 25 lira olarak belirlenen bu ücret ulaşım ve kafe ikramı olarak da düşünebilirsiniz. Birçok katılımcımız projeyi anlatmak için para kazanmadan harcama yapacağı için bir nevi destek primi olarak da düşünebilirsiniz. Unutmayın sizin de sistemde yapacağınız alışveriş 100-150 lira arası..Yani alacağınız referans primini küçümsemeyin.. Asıl sponsorluk gelirlerini baz almalısınız.

(Not:Dünyaca ünlü firmalar tavsiye yolu ile satış sisteminin avantajlarını kullanırken bizim onlardan neyimiz eksik dedik ve verdik sponsorluk gelirini...)

EKİP GELİRİ ise Papuska Alışveriş Sistemi ile tanıştırdığınız ve o ay Papuska Kazanç Paylaşımından istifade eden sizin ilk referansınız ve onun sisteme dahil ettiği referansı ve son olarak 5. Alt referansınızın Papuska Kazanç Paylaşımından sponsorluk geliri elde edebiliyorsunuz. Kısaca ilk 5 derinlikten prim kazanabiliyorsunuz.

Burada şunu gözden kaçırmamak lazım. Sistem alışveriş sistemi üzerine kuruludur. Her alışveriş yapan prim kazanacak diye bir kaide yoktur. Sadece kazanç paylaşımından istifade ederse onlarında sponsorları bu haktan yararlanmış olacaktır. Bu da sisteme daha fazla kişiyi dahil etmek için reklama ödeyeceğimiz parayı doğrudan kişilere ödemeyi tercih etmemizden kaynaklanmaktadır.

Örnek: Bir arkadaşınızı sisteme dahil ettiniz oda başka bir arkadaşını. Her ikinizde herhangi bir gelire sahip olmadınız ama 3.alt referansınız olan kişi 5000 lira kazandı. Onun sponsoru olduğu için arkadaşınız 250 lira siz de %3’ini yani 150 lira kazanmış olursunuz.

(Not: Sorumluluk verince yapmayı seven bir hakımız var eee ekip deyip geçmemek lazım. Sürekli motivasyon lazım bunu reklamlarla yapamayız.)

 

Ekip Geliri Kısaca İlk 5 Referans Hattınızın Papuska Kazanç Ağacı Gelirlerinden:

1.Referansınızın Ağaç Gelirinin %5'i

2.Alt Referansınızın Ağaç Gelirinin %5'i

3.Alt Referansınızın Ağaç Gelirinin %3ü

4.Alt Referansınızın Ağaç Gelirinin %2'si

5.Alt Referansınızın Ağaç Gelirinin %1'ine hak kazanırsınız.

Tabiki ilgili ay içinde minumum 100 puanlık ürün alımını yapmış iseniz.. Tek şartımız bu..

KARİYER GELİRLERİ:

PAPUSKA ALIŞVERİŞ SİSTEMİ’ni ciddi olarak düşünen ve tanıtımı dijital ortam ya da bireysel ortamlarda yapan ciddi girişimciler aylık kariyer sahibi olurlar. Örnek: Ocak ayında 20 kişiyi aktif olarak sisteme dahil eden bir kişi 4 yıldız seviyesine gelir. Bu kariyerler ona bir sonraki ay PAPUSKA KAZANÇ AĞACI OTOMATİK DAĞILIMINDA öncelik tanır. Önceki ay en çok kişiyi sisteme dahil eden kişiden başlayarak ağaç yukarıdan aşağıya dolmaktadır. Bu da kazanç paylaşımında üst seviyelerde para kazanmak isteyenler için ciddi bir teşviktir.
Tabiki her ay yeni kişiyi değil eski ve yeni toplam aktif olan tüketici sayısını baz almaktadır. Her ay 3 yeni kişiyi sisteme dahil ederseniz 6 ayın sonunda 18 referansınız olacaktır. Bu hem sponsorluk gelirlerinden daha çok istifade etmenizi hem de kariyerlere tanınan ayrıcalıktan yararlanmanızı sağlayacaktır.

(Not: Ciddi kişileri istemiyoruz dediysek işe bakış açısı olarak değil suratı asık gergin anlamına kast ettik...

 

DEVAMLILIK ÖDÜLLERİ:

 

Bu da üst üste belirli sürelerde (minumum 6 ay gibi) alışveriş yapmış ve belirli bir limitin altında kazanç sağlamış(Örnek 200 lira gibi) katılımcıları ayrı bir havuzda çekilişe tabi tutarak onlara farklı hediyeler kazanma şansı sunacağız. İlk başlarda manuel çekilişler olarak başlayacak ilerleyen dönemde MP Kanunlarına uygun bir şekilde uygulanacaktır. Burada amaç her ay belirli bir disiplin içerisinde sitemize olan aidiyeti sağlamak..

 

 

Sistemin büyümesi için yeni referanslara ihtiyaç varken bir yandan herhangi bir kişiyi sisteme davet edemeyen tüketiciler de daha fazla alışveriş yaparak bu şanslarını artırabilirler. Örnek 100 liralık bir ürünün puanı 100 puan olduğunu düşünürsek 1 konum alırlar. O ay farklı kategorilerde 1000 puanlık alışveriş yaparak 10-15 farklı konum alırlar ve referansları olmasa da 2 yıldız kariyerine sahip olacakları için bir sonraki ay ağaç dağılımında kariyer sıralamasında daha sansli olurlar.
Sadece 100 puanlık alışverişle bile 10.000 liraya kadar para kazanma şansı tabiki herkes için geçerlidir.

Projenin ana amacı doğrudan ürün satmaktan ziyade fırsat ürünleri, farklı markalara ait numune ürün tanıtımı ve fırsat ürünleri ile tüketicilere daha fazla kazanç sağlarken projeye katılımın hızla artması. Bunun için sitede yer alan 200-300 puanlık fırsat paketleri tüketiciler için daha fazla kazançlı olacaktır. Her 100 puan için ayrı bir konum alacağından papuska kazanç ağacında ayrı bir yer almış olacaklardır.


Unutulmamalı ki Papuska elde ettiği karın %85lerine yakın bir miktarı yine sistemdeki tüketici ve girişimcilere dağıtmaktadır. Sistemin büyümesi ve daha çok satışın olması aynı zamanda Papuskanın kendi ürünlerini üretmesi ve yüksek puanlı ürünlerin sisteme dahil olması anlamına gelir ki bu hem katılımcılar için büyük bir avantaj hem de marketing sisteminin büyümesi içinde ciddi bir katkı sağlayacaktır. Dolayısıyla her ay herkes ciddi paralar kazanacak diye bir kaide yoktur. Sistemin katılımcıları heyecanlandıran ve her ay alışveriş yapmalarını sağlayan özelliği de budur.

(Not: Sistem elbette çok çalışan çok alışveriş yapanlara bazı ayrıcalıklar tanıyacaktır yoksa kim niye ekstra alışveriş yapsın kim niye birilerine tavsiye etmek için uğraşsın? O kadar şirketle ön andlaşma yaptık yani büyümemiz lazım yoksa telefonlara bakamayız...)

Papuska tam bir  network marketing sistemi değildir. Hatta bazı yerel firmalarında ürünlerini sisteminde satışa sunacaktır. Fakat sponsorluk gelirleri olarak böyle düşünebilirsiniz. Tabi ki bizim projemizde sadece kendi alışverişinizle kazanç sağlayacağınız düşünülürse klasik bir network marketing şirketi olmadığı aşikardır. Klasik network marketing sistemlerinde genelde kendilerine ait ürünler olur ve siz kaydolduktan sonra kendi ekibinizi kurarsınız ve oluşan cirodan farklı gelirler elde edersiniz. Ekip ve ciro yoksa prim de yoktur. Bizim farkımız burada başlıyor. Sizin referansınızla sisteme dahil olmuş kimse olmasa bile siz Papuska Kazanç Teşviklerinden yararlanabiliyorsunuz. Şu an için maksimum 10.000 liraya kadar kazanma şansınız var. Sistemin en büyük özelliği bu. Çok yüksek gelirler vaat etmiyoruz gelirleri tabana yayarak daha fazla kişinin az, orta ve yüksek seviyelerde gelir kazanmasını arzuluyoruz. Farkımızın buradan kaynaklanıyor.

Kendine has bir yapısı vardır.
Şu an tamamen bir alışveriş sitesi mantığı vardır sadece bu sistemi farklı kılan yapılan alışverişlerden dolayı kullanıcıları teşvik etmek amacıyla bir kazanç paylaşımına gidilmektedir. Tabi ki network firmalarına ekip kuramamış ama para kazanmayı hedefleyen girişimciler için Papuska ciddi bir imkan sunmaktadır.

Bizde klasik bir network marketing firması olarak sahaya çıkmış olsaydık şansımız çok çok azdı. Ciddi bir sermaye, çok kaliteli ürünler ve 3 yıl sahada kalacak sermaye ve sabır gerekli. Maalesef günümüzde çıkan firmaların birçoğu 1 yıl dayanamıyor.. Zannedildiği gibi firma kurmakla bu işler yürümüyor. 100'ün üzerinde yerli ve yabancı firmanın olduğu bir pazarda inanın çok fazla şeye ihtiyaç var.

Papuska marketing sitesini klasik bir alışveriş sitesi olarak da düşünebilirsiniz. Alışveriş yaptığınız ay içinde sizin için vardır. Eğer daha önceden onlarca kişiye bile tavsiye etmiş ve onlardan birileri siz alışveriş yapmadığınız ay içinde alışveriş yapsa bile sizin için bir önemi yoktur. Bazen işinize gelen bir ürün için alışveriş yapabilir bazen de biraz heyecan yaşayayım diye alışveriş yapabilirsiniz. İlerleyen dönemde sayımız arttıkça çok daha ciddi ürünler, cihazlar ve eğitim satışları ile farklı kişilere de hitap edebileceğiz..

Hangi işi yapıyor olursa olsun Papuska Alışveriş Sisteminde yer alabilir.Sonuçta bir alışveriş sitesidir tıpkı diğer popüler alışveriş siteleri gibi. Siz nasıl ki x bir siteden alışveriş yapabiliyorsanız PAPUSKA’dan da yapabilirsiniz. Papuska size bir kullanıcı adı verir ve sistemde sizi kimse gerçek adıyla görmez. Siz satın aldığınız her 100 puan için bir konuma sahip olursunuz. Kullanıcı hesabı tek olur. Farklı e-posta ile farklı hesaplar açabilirsiniz. Bunun amacı her bir kullanıcı hesabı için sistem 10.000 lira gelir üst limit koymuştur. 2 farklı kullanıcı hesabı ile 20.000 lira kazanabilirsiniz tabi ki. Tabi burada tek bir kullanıcı hesabı ile onlarca kişiyi sisteme dahil ettikten sonra böyle bir hesap açmanız daha makul olacaktır.

İster birkaç faturayı ödeme amacı güden bir ev hanımı olun ister bir işadamı. Temel felsefesi özellikle belirlenen süre içinde 100 puanlık alışveriş yaparak bu kazanç paylaşımından istifade edebilmektir.
Sistem daha çok çalışana ve daha çok alışveriş yapana tabi ki ayrıcalıklar sunmaktadır. Ne var ki bu toplam katılımcı sayısının %10’unu geçmemektedir. O yüzden sistemin temel felsefesi doğrultusunda minumum 100 puanlık alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. Tabi ki sistemi tanıtmanız hem sizin hem de sürekli genişleyen bir portal olması amacıyla sistem için de büyük bir katkıdır.

 

Pazarlama sorunundan dolayı elinde ürünü olup tanıtamayan üretici ve pazarlamacılar için gerçek kullanıcılara ulaşmasını sağlayan bir portal özelliği taşımaktadır. Gerçek kullanıcılara ulaşması için bir olanaktır. Bu haktan istifade etmek isteyen üretici ya da pazarlamacılar bizimle irtibata geçerse detayları paylaşabiliriz. Günümüzde çok iyi ürün üretebilirsiniz önemli olan bunları pazarlayabilmektir. Kargosal açıdan sıkıntı olmayan, kaliteli ve hedef kitlemize uygun ürünleri tabi ki değerlendirebiliriz.

 

Yukarıdaki maddelerde değindiğimiz gibi farklı kazanç avantajları sunmaktadır. En önemlisi sistemin ilerlemesi ile birlikte yer alacak ürünlerden satın aldıklarında her ay yaptıkları alışverişin bir kısmını Papuskadan yaparak herhangi bir riske girmemiş olacaklardır. Türkiyede network marketing sektöründe yer alan katılımcıların %90’ı 250 liranın altında prim kazanmaktadır. Tabi bu firmalardan ürün alma amacıyla alışveriş yapanlar dahil değildir.
Dolayısıyla küçük bir bütçe ile ciddi kazançlar elde etmeleri için yine ciddi bir olanak sağlamaktadır.

(Not: 10.000 lira veriyoruz üst limit! Minumum 0 lira veriyoruz deseydik acaba kaçınız ciddiye alacaktınız? Ek gelir olarak düşünmeyin derim! Kazancımı artırmak için daha çok kişiye nasıl anlatabilirim diye sorun bence?)

Papuska Kazanç Planının hazırlanmasında alanında uzman sosyolog, pazarlama uzmanı, marketing girişimcilerinin görüşleri alınmıştır. Son yıllarda yaşanan değişimle birlikte paylaşımcı yapı azalmış daha çok bireysel yaşam artmıştır.
Papuska hem bireysel tarzda yaşamayı seven alışveriş ve kazanç tutukunları için hem de ekip çalışmasına uyumlu paylaşmayı ve sosyalliği seven girişimcilere de uygundur. Çok yönlü yapısı itibariyle sadece her ay 90-150 liralık alışverişimi papuskadan yapayım kazanç paylaşımından şansımı deneyeyim diyenlere de hitap ederken bir yandan da ciddi çalışma gösteren girişimcilere de hitap etmektedir.
Alanında bir ilk olan kazanç paylaşımına sahip olması hem heyecan hem de kazancı bir arada barındıkmaktadır.

Kazandıran yapısından dolayı bu soruları okuyorsunuz yoksa size bu bilgiler ulaşmazdı zaten. Alışveriş yapacak binlerce site varken ne diye papuska ile ilgilenesiniz ki?

Bu soruya ozellikle yer verdik ki bircok kisi buna benzer atifta bulunacaktir. Turkiyede hicbir ticari deneyimi olmayan bazi gazeteciler ve varandaslarimiz maalesef laf olsun diye camur atmaya bayiliyorlar. İspat mı istiyorsunuz? Girişimcilik sayfalarında x bir ürün için bayilikler vereceğim diyebilirsiniz. (Böyle basit bir şeyde bile birçok kişi size söylemediği şey bırakmayacaktır.)

Su bir gercek ki ponzi tarzi yapilanmalar ciddi ticari yapilanmalarin 20 kati daha zordur. Hayali para vaadleri ve hayali urunlerle sistem kurmak ve bunu pazarlamak zannedildigi kadar kolay birsey degil. Sizin bugune kadar duyduklariniz sadece%95'i basarisiz olmustur. Siz kalan %5'ini duymuşunuzdur.

Papuskada hersey basittir.
125 liraya kozmetik,vitamin,kahve, elektronik esya,hediyelik vb ileride 1 kg siyah cay vb. alirsiniz sepetinize eklersiniz kargo cikar.
Bu kadar.
Belki rekabetci eticaret sitelerinden biraz fazla odersiniz. (Piyasada ürünlerini distrübütörlük vererek satan birçok firma rekabetçi eticaret sitelerinde kendi ürünlerini çok daha ucuza satarak ciddi haksız rekabete dahil oluyorlar)

Sonucta verdiginiz ucrete gercek bir urun aliyorsunuz
Bu alisverislerden.elde edilen kari da sistem ay sonunda ozel kazanc paylasimi esasina gore tuketicilere paylasiyor.
Kimi 5000 lira alacak kimi 400 lira kimi 40 kira kimi de 10 lira.

Zaten bu sekilde oldugu icin sistemden binlerce kisi alisveris yapacak.
Diger turlu binlerce eticaret sitesi atil vaziyette musteri bekliyor.
Bir farkimiz oldugu icin kisiler bu siteden alisveris yapacaklar.

Iste bu yuzden kimseye yuksek kazanclar olmadik seyler vaad etmiyoruz.
Isine gelen alisveris yapar isine gelmeyen istedigi yerden alisveris yapar.

(Not: Türkiyede bilinen bir ponzi yapılanması olmuştur. Sisteme sadece para giriyordu. Sonra art niyetli kişiler bunu kripto para ve sanal ürünlerle yapmaya başladı. Bazıları iyi niyetle başladıysa da maalesef ticaret işte iflas edebiliyorsun.
Zannedildiği gibi paradan para kazanmak tefeciler için bile zor bir süreçtir.
Varsa bir tanıdığınız sorabilirsiniz?)

Papuska Marketing yapisinda cekilis yoktur.
Ilerleyen surecte her ay duzenli alisveris yapip da ciddi prim puanlar kazanamayan kisiler icin planlarimizda var.
Duzenli alisverisi saglamak icin en
kisa zamanda uygulamaya koyacagiz.

(Not: Ağaç yapılanmamız çekiliş değidlir. Sonuçta bilgisayar bazı komutlara göre işlem yapıyor. Çekiliş süreci MP devreye girdiği için bu şekilde ekstra zahmet getirecek bir işe niye girelim ki? Altı üstü kazancı dağıtıyoruz...)

Şu an başlangıçta talep gören ürünlerle çalışmaya başladık. Önceli olan sistemi doğru anlayacak yüzlerce kişiye ulaşmak. Ondan sonrası kolay. Şu an farklı firmaların ürünlerini test amacıyla koyduk ve ilerleyen aylarda da devam edecek. Genelde şirketlerin ürünlerini tavsiye ettikleri fiyatlara koymaya çalıştık. Her ne kadar popüler eticaret sitelerindeki birçok girişimcinin daha çok puan elde edebilmek için aldıkları fiyatın çok altına ürün satması bizim sorunumuz değil. 

Farklı kesimden tüketicilerin alabilecekleri hatta satabilecekleri ürünlerle başladık ve kullanıcı sayımız arttıkça asıl amacımız doğrultusunda firmaların ürünlerini sisteme koymaya ve talep edilen ürünleri üretmeye başlayacağız..

Sitemizde farklı alanlarda ürünler tek başlarına yada yüksek puan satın almak isteyen kullanıcılar için paketler halinde satılmaktadır.

NETWORK MARKETİNG SİSTEMLERİ İLE PAPUSKA MARKETİNG YAPISI ARASINDAKİ FARKLAR!
(Sürekli kıyaslandığı için ve bu konuda çok soru geldiği için hazırlanmıştır.)
1-Hali hazırda network marketing firmaları unilevel veya ikili(binary) sistemler üzerine kuruludur. Son yıllarda binary sistemler daha çok tercih edilmektedir. Bu bakımdan papuska marketing kazanç planı binary sistemin işleyişi baz alınarak hazırlanmıştır. Anlaşılması ve tabi yazılımsal olarak daha kolay olması sebebiyle. Sponsorluk gelirleri bütün sistemlerde zaten unilevel dediğimiz şekilde çalışır. Bizde de ilk 5 derinlikten sponsorluk kazancı hakkınız vardır.
2-Network marketing sistemlerinde siz üye olursunuz ve minumum alışveriş tutarını yaparak ya da bazı firmalarda yapmayarak sistemde yer alırsınız ki çoğu sistemde artık alışveriş yapmadan sisteme yerleşme yoktur. Zaten alışveriş yapmayanların o işten para kazanma şansları da yoktur. Çoğu hatıra binayen kaydolmuştur.
Papuska Marketing sisteminde de ücretsiz üye olursunuz ve bir defaya mahsus ayın ilk 5günü sonrasında kalan 25 gününde minumum 100 puanlık alışveriş(100 lira ve üzeri) yapma şartı vardır. Bunu yaptığınız zaman aktif üye olursunuz ve sonraki aylarda istediğiniz zaman ilk 100 saatte oluşacak karma ekip sıramalasına dahil olma hakkı ve alışveriş yapma hakkınız vardır. İlk ayda bile verdiğiniz parayı geri alma şansınız yüksektir.
3-Network marketing şirketlerinde en rağbet göreni ikili sistemde bile siz sponsorunuzun uzun kolunda olsanız bile sizin iç kolunuzu yani kısa kolunuza birilerini kaydetmeniz gerekir. Ve uzun kolunuzda binlerce liralık puan olsa bile siz kısa kolunuza birilerini sisteme kaydetmeden ekip geliri kazanma yani network marketing mantığının temelini oluşturan alt bayi gelirini kazanmaya hak edersiniz. Tabi uzun kolunuz iyi durumda ise. Burada sizin kısa kolunuza yazdığınız üyeler eğer kendi kısa kollarına birilerini yazamazsa zaten onlarda ikinci aydan itibaren alışveriş yapmayı kestikleri için birçok girişimci bir süre sonra bulunduğu şirketi bırakmak zorunda kalıyor.
Papuska Marketing sisteminde ise ki projenin çıkış noktası ve en önemli avantajı siz sisteme herhangi bir kişiyi kaydetmeseniz bile sadece kendi alışverişlerinizle bile projede dağıtılan teşvik primlerinden yararlanabilirsiniz. Bu teşvik primleri toplamda 12.000 lirayı bulabilmektedir. Projenin ilerlediği aylarda kendimize ait ürünlerin de çıkmasıyla daha da artacaktır. Kısaca bir katılımcı ayda yaptığı 200-300 liralık alışverişle bile kendi alt üyesi olmasa bile binlerce lira kazanç elde edebilme imkanı vardır.
Papuska projesinin en önemli özelliği budur. Bu konuda ayrılır. Bu özelliği nedeniyle tam bir network marketing şirketi sayılmaz. Kendine hastır. Bunun nedeni son yıllarda artan marketing şirketlerinde şansını deneyen fakat alt ekibini sistemde tutamayan onbinlerce girişimcinin olmasıdır. 3 ayda bir sürekli şirket değiştirmek isteyen ve yeni şirkette ilklerden olmak isteyen girişimciler bir süre sonra sisteme küsme ve bıkkınlık yüzünden sektörden ayrılmak durumunda kalmıştır. Yüzlerce firmanın olduğu ve artık her firmada kaliteli ürünlerin olduğu sektörde gerek eticaret sitelerinde talep edilen network firmalarının ürünlerinin yok fiyata satılması gerekse katılımcıların alt üye yapmadığı için eskilden olan aidiyet bilincinin ortadan kaybolması sektörde sırabaşı olamayanların yeni şirket arayışlarına itmiştir. Bunlar değişen tüketici alışkanlıkları sonrası gayet doğal tutumlardır.
4-Projenin ilerlemesi daha çok kişiye ulaşması ve katılımcıların ek kazançlar sağlaması için tavsiye primleri işte burada network marketing kazanç planı devreye girmiştir. Sizin referansınızla ilgili ay içerisinde kazanç sağlayan kişiler ve onların ilk 4 derinliğinden sponsorluk geliri kazanırsınız. Dolayısıyla ne kadar çok referans o kadar çok sponsorluk geliri elde edersiniz. Bunun için aylık minumum 100 puanlık alışverişi yapmanız yeterli olacaktır. Network marketing şirketlerinin birçoğunda kariyerinize göre daha fazla puan çekmeniz gerekebilir.
5-Papuska marketing projesinde sponsorluk kolaydır. Çünkü sistem hakkında kısaca bilgi vermeniz ve daha önceki aylardaki kazançları göstermeniz yeterlidir. Bunun haricinde ürün odaklı bir yaklaşım içerisine girmezsiniz. Üyenizi nasıl zayıflatacağım nasıl ağrısını dindireceğim veya bandı neresine yapıştıracak diye derdiniz olmaz. Bununla ilgili zaten yüzlerce firma var. Bizim projemiz sistem üzerine ve kazanç üzerine kuruludur. Üyeniz ister reişili kahve satın alır ister klasik ikisi bir arada. İster organik içerikli sabun alır ister kitap ister hediyelik ürünü isterse diş macunu veya tatil hizmeti. Yapmanız gereken ilk iki ay hatırlatma ve zoom eğitimleri gibi projeyi iyi anlaması için yönlendirmektir.
Network marketing şirketlerinde ise ürünü anlatmanız ki çoğu sağlık ürünü olduğu için bunun sağlığa faydası nasıl zayıflayacağı takibi, ürünü nasıl kullanacağı gibi ekstra yükümlülükler vardır. Elbette bu işler için bunlar gereklidir lakin bu süreçlerden bıkmış olanlar ve bütün bu yükümlülüklerine rağmen para kazanamamış olanlar için papuska marketing projesi hazırlandı.
6-Projemiz dijital bir projedir. Bu yönü belki olumsuz gözükebilir. Eticaret sitelerinden alışveriş yapabilen herkes bizim projeye uygundur. Bunun haricinde telefonla sipariş ve ofis teslimi gibi şeyler yoktur. Ürün hakkında bilgilendirme gibi firmaya ait ekstra yükümlülükler yoktur. Operasyonel masraflar en aza indirilmiştir ki katılımcılara daha fazla prim dağıtabilelim. Bu yönü ile birçok network marketing firmasından daha dezavantajlı sayılabiliriz. Lakin son bir yılda eticarette artan katılımcı sayısı düşünüldüğünde bizim de hedefimiz 10 000 katılımcı çok bir miktar sayılmaz.
7-Network marketing firmaların birçoğunda iş yapmanız için 500-1500-5000 liralık paketler almanız gerekir. Ki bu da bir işi yapacaksanız doğru bir uygulamadır. Papuska marketing sisteminde 100 liralık bir ürünle projede yer alabilirsiniz. Yüksek paketler yerine 200-250 liralık karma paketler satın alarak daha fazla yüksek puan ve kazanç fırsatı elde edebilirsiniz. Ciddi bütçelere ihtiyaç yoktur. Günümüzde network marketing firmalarında aylık aktiflik oranı 250-350 lirası arasındadır. Bizde bu rakamları dikkate aldık.
8-Network marketing firmalarında ürün odaklı bir yaklaşım vardır. Bu gayet doğal ve mantıklıdır. Papuska projesinde ürün odaklı bir yaklaşım yoktur. Sistem odaklıdır. Önümüzdeki süreçte kendimize ait kahve vb. ürünler olsa da amacımız piyasada pazarlama sorunu olan firmaların ürünlerini ya da ihtiyaçlarını bu projede binlerce gerçek müşteriye buluşturmaktır. Siz sistemde o ay isterseniz kendi seçeceğiniz ürünleri satın alabilecekken isterseniz yüksek puanlı paket ürünlerini satın alabilirsiniz
.
Papuska projesinde ister aldığınız ürünü bedavaya getirme ister birkaç faturayı ödeyecek gelir elde etme isterse binlerce liralık gelir elde etme durumunuz vardır.
9-Papuska projesinde düzenli alışveriş yaptığı halde belirli bir primin altında kalanlara 3 ayda bir yapılacak çekilişlerde hediyeler dağıtma vardır. Bu tabi ilerleyen aylarda gerçekleşecektir.
10-Network marketing şirketlerinde sizin bir başka şirkette aktif olmanız istenmez. Eğer belirli bir kariyeriniz varsa bu işinizden olmanıza neden olur. Papuska projesinde ise bu teşvik edilir. Çünkü size maaş bağlamıyoruz ve bizim sabit elemanımız değilsiniz. Biz size ne kadar çok kazandırırsak siz bu projeye daha çok sahip çıkacaksınız. O yüzden farklı projelerde olsanız bile sadece kendi ihtiyaçlarınız için açacağınız kullanıcı adı ile sistemde alışveriş yapabilirsiniz. Papuska’da yerel network firmalarının ürünleri de olacağı için bu alanda da bir ilk olma özelliği taşıyoruz. Amacımız bir şekilde üretilmiş satışa sunulmuş ürünlerin bir an önce tüketiciye ulaşması.
11-Papuska Projesinde sadece ürün yoktur. Aynı zamanda tatil, eğitim, kamp, medikal masaj hizmeti, açık büfe kahvaltı ya da yerel girişimcilerin hazırlamış olduğu hediyelik ürünler de satılacaktır. Katılımcıların çok olduğu bir şehirde yine katılımcımız olan bir restaurantın haftasonu kahvaltı paketi satışa sunulabilecektir. Kargolanabilir birçok el ürünü ürün de yine satışta olacaktır tabi ki önceliğimiz kendi projemizde yer alan destek veren üyelerimizin ürünleri olacaktır.
12-Network marketing firmalarında size oluşturduğunuz ekipte oluşan yüksek cirolar örnek gösterilir ve afaki rakamları kazanacağınızın hayali kurdurulur. Biz de ise ekibi olmayanların da kazanç sağlaması üzerine bir proje olduğu için daha reel ve gerçekçi kazançlar sunulur. Tabi ki papuska projesinde her türlü girişimciye hitap eden gelirler sözkonusudur. Buradaki fark network marketing şirketlerinde ekip geliri kazananların oranı %10 u geçmezken papuskada %60lar civarında olmasıdır.
12-Son olarak bu yazıdaki amacımız bizim projemizin daha iyi olduğu için değil değişen tüketici ve pazarlama sorunlarından dolayı ortaya çıkmış bir buluşturma projesi olarak ortaya çıkmış olmasıdır. Kendimize ait ürünleri kendi markamızla satmak elbet çok kolay. Biz zaten var olan ürünleri kazanç sağlamak isteyen katılımcılarla buluşturmayı tercih ederek daha zorunu ama örnek bir proje olmayı seçtik. Merak ettiğiniz diğer sorular için bize ulaşabilirsiniz.

Projemizin temel amacı farklı firmalara ait ürünleri yeni bir pazarlama strateji içerisinde tüketicilere ulaştırmaktır. Sitede tüketicilerin talebi olan ürünleri kendileri seçerek 100 puan ve katları seçebileceğiniz gibi fırsat ve stokta olan ürünleri ise karma paketlerde üyelerimize daha cazip fiyat ve puanlarla sunarak ürün odaklı değil proje odaklı düşünen katılımcılarımıza da ayrı bir imkan sunmuş oluyoruz. Kendi seçtiğiniz ürünlerle 200 liralık ürün 180-200 puan yaparken karma paketlerde 225 liraya veya 250 liraya 300 puanlık hak kazanabilirsiniz.

Bir tarafta 200 liraya 2 ayrı 100 puanlık konumunuz olurken 225 liralık paketi seçtiğinizde 300 puan yani 3 ayrı 100 puanınız olur. 150 liraya 200 puanlık paketlerden de tercih edebilirsiniz(Kargo hariç). Bu da Papuska Kazanç Ağacında 3 ayrı konumunuz olur ve kazancınızı artırmanız ve kariyer elde etmek için size daha az maliyetli avantaj sağlar.

Projemizde teşvik primleri kargo ve lojistik maliyetleri de düşünülerek tek seferde 200 liralık bir sipariş hedeflenmektedir. 225 liralık siparişte de katılımcılarımıza 3 ayrı 100 puan yani 300 veya üzeri puan kazanma seçeneğini tavsiye etmektedir.

Projemizde her zaman satışta olan ürünler tüketicilerin işine gelmeyebilir lakin ürün andlaşması yaptığımız firmaların ürünlerini de belirli sürede tüketiciye ulaştırmamız nedeniyle paket seçenekleri çözümünü bulduk. İsteyen işine yarayan ürünleri seçebilir isteyense daha yüksek puanlı avantjlı paketlerden seçebilir.

Proje ilerlediğinde bir sonraki ay daha fazla avantaj elde etmek için ayrıca kazanç ağacı primlerinden daha fazla yararlanmak için daha fazla puanlı alışveriş yada referans gerekcektir.

Alanında bir ilk olan Papuska Marketing daha fazla katılımcının teşvik primlerinden yararlanmasını amaçlamaktadır. Sadece kullanıcıların kendi alışverişlerinden bile binlerce lira prim kazanma fırsatının olduğu bir projedir.

 

Elbette bu tip yapılar girişimcilerle büyüyecek. Sadece reklamla ciddi zaman alır. Özellikle ilk başlarda çok az sayıda sipariş olacağı için ciddi tutarlar ödeyemeceğiz. Bu nedenler bizimle olan ve süreçte devam eden girişimcerde de bazı avantajlar sağlayacağız.

Özellkle Aralık 2020 sonuna kadar organizasyonumuzda bizimle olan ve çalışmalar yapan liderler Ocak 2021 itibariyle ek bazı avantajlara sahip olacaktır. Projemiz salgın nedeniyle 2021' de başlayacaktı. Başlama süresini önce çektikki oluşacak aksaklıları bu sürede düzelterek 2021'e çok daha sağlıklı giriş yapmayı hedefliyoruz.

 

Bu konuda bize ulaşabilir yapabileceklerimiz konusunda iştişare yapabiliriz.

 

info@papuska.org veya sosyal medya hesaplarından kendiniz hakkında bilgi verebilirsiniz.

1-Öncelikle size davet gönderen kişinin linki ile yada sponsor numarası ile kaydınızı tamamlayın. Yoksa doğrudan sponsorum yok diyerek kayıt yaparak başlayabilirsiniz.

2-Sistem sizden klasik bilgiler ister. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra panelde yer alan davet linklerini kullanarak siz de başkalarını davet edebilirsiniz link atabilir yada sizin isminizi arayarak kaydolabilirler. İlk alışverişinizi yaptıktan sonra bir sonraki ay ilk 100 saatte alışveriş yapmaya hak kazanırsınız. Bu kadar basit. 

3-Sistemde satışlar başladığında ilk alışverişinizi yaparak ağaca yerleşirsiniz. Daha sonra sizde tavsiyerde bulunarak ekibinizi büyütebilirsiniz. İlk ay ilk 4 gün sonrasında alışveriş yapabileceğiniz için çok birşey beklemeyin. 2. aydan sonra istediğiniz her ay ik 100 saatte alışveriş yapabileceksiniz..

4- Sosyal medya hesaplarından ve telegram grubundan takip ederek gelişmeleri ve sitedeki ürünler hakkında bilgilendirmeleri takip edebilirsiniz.

5-Kasım-Aralık-Ocak ayı ilk kayıt aktiflik girişi için gerekli minumum alışveriş puanı 200 puandır. Daha sonraki aylarda ilk 100 saatte minumum 100 puan maksimum 200 puan(2021 itibariyle berlilenen ayda 300 puana çıkartılacak)ayın kalan günlerinde ise toplam 500 puan alışveriş hakkınız vardır.

 

 

Kullanıcılar ilk alışverişlerinde kendi seçecekleri ürünlerle 100 puanı doldurup ilk alışverişi yapmayı seçebilirler. Bu gayet normaldir. Her ayın ilk 100 saatinde de 100 puanlık ürün seçimi ile bu alışveriş yapabilirler. Ay sonuna doğru alt kademelerde artan prim gelirleri sonrası ilk 6 kademeden sizden ek bir şart istemezken kalan kademelerde kariyer ister. Bu kariyeri ya size doğrudan bağlı üyelerde o ay 100 puanlık alışveriş yaptıysa onların sayısı yada tüketiciler için ilave alışveriş yaparak bu kariyere çıkabilirler. Bu konuda daha az para vererek daha yüksek puanlı ürün satın almış olabilirler.

Her 100 puanın fiyatı ister 50 liraya gelsin ister 100 liraya sistem için aynıdır.Tabiki 300-400puanlık alışveriş yapmanız her 100 puan için ayrı bir konumlandırmaya sahip olacağınız için ayrı bir kazanç demektir.

İlave olarak özellikle network marketing sektöründe çok fazla kaliteli ürün olmasına rağmen sektörde çok fazla firmanın olması ve popüler eticaret sitelerinin talep edilen ürünleri yok fiyata satması üzerine ürün satmak bir hayli zorlaşmıştır.

Bu yüzden birçok girişimci ürün satmaktan ziyade ürün satın alacağını bildiği için aynı şartlarda başkasına projeyi tavsiye etmektedir. Perakende ürün karı gibi seçenekler artık çok az kişinin yapabildiği durumlardır. Bu yüzden farklı seçenekteki yada bizim andlaşma yaptığımız firmaların ürünleri daha yüksek puanlı olduğu için satın almak çok daha isabetli olacaktır. Bizim amacımızda daha fazla katılımcımızın para kazanması üzerine kuruludur. Amacımız katılımcılara doğrudan ürün satmak olsa bu konuda şansımız bir hayli düşük hatta mevcut rekabet şartlarında yok denecek kadar az. Birçok yerde de değindiğimiz gibi sistemi sahiplenen yüzlerce katılımcımız olduğunda talep edilen ürünleri ürettirme veya ithal etme durumunuda hızlılca değerlendireceğiz.

 

Başlangıçta üye kaydını teşvik etmek için hediyeleri oldukça fazla kişiye taahhüt etmiştik. Lakin art niyetli düşünceler ve aktivasyon konusunda oluşabilecek sorunlar nedeniyle şu an için ilk 5 kişiye bizim belirleyeceğimiz karma hediyeleri gönderme kararı aldık.(Şu an referans kayıtları nedeniyle hediyeler aktif değil)

50 kişiye hediye göndermek gerek kargo masrafı gerekse art niyetli yaklaşımları doğuracağı gerekçesiyle şimdilik askıya alındı.

Gelen talepleri de değerlendirerek şöyle bir karar aldık.

Projemiz her ne kadar dijital ortamlar kullanılarak yapılacak bir iş olsa da bir yazı, video vb paylaşımlardan ziyade doğrudan yüzyüze anlatımlar şu an için daha çok tercih ediliyor.

Bir arkadaşınıza projeyi anlatırken ısmarlayacağınız çay veya kahve parası haliyle cebinizden çıkacak.

Normalde sistemimizde ilk referans kazancı olmamasına rağmen 1 Şubat 2021'e kadar sisteme kaydettiğiniz her yeni üyenin (minumum200 puanlık olması şartıyla) alışverişinden size 125 lira(NET 100 LİRA)DESTEK PRİMİ Ödeyeceğiz. Bu PAPUSKA PROJENİNİN YENİ KATILIMCILARA ULAŞMASI İÇİN KATILIMCI HAVUZUNU GENİŞLETMEK AMACIYLA BİR SÜRE DEVAM ETTİRECEĞİZ.

Yeni kayıt teşvik priminden yararlanmak için:

1-Sizin toplamda en az 200 puanlık alışverişiniz olması gerekir.(Sponsorun tek seferde yada toplamda)

2-Aynı aileden yeni referans kaydına prim öndemez.

3-Papuska projesini anlatarak kaydını yaptığınız için bu prim size ödenir ürün satış amacıyla yapılan kayıtlar için değil.

4-Sipariş işlemi sonrası 3 iş günü içerisinde sponsorun hesabına gönderilir.(Net 100 lira)

5-Cayma durumunda sponsora prim ödendi ise borç yazılır.

6-Aralık ve Oack ayları boyunca papuska ağaç gelirleri ve prim ödemeleri askıya alınır.

Bu primler ürün sattığınız kişileri kaydederek değil PAPUSKA PROJESİNİ Anlatarak PAPUSKA ile tanıştırdığınız ve gerekli bilgileri verdiğiniz için ödenecektir. Eşiniz yada kardeşiniz yada ürün satın alma amacıyla kaydedilen art niyetli yaklaşımlar tespit edilirse sponsora ödenecek teşvik primleri kesilir.Bu miktar şu an için yazılımda yerini almasa da manuel olarak sizlere gönderilecektir.

Birçok kişinin sıcak paraya ihtiyaç duyduğu şu günlerde elimizden geleni yapmaya özen gösteriyoruz.

Şu an için yeni kayıt amacıyla 250 aktif kişiye ulaşana kadar bu teşvik primlerini devam ettireceğiz.

PAPUSKA ORGANİZASYON MARKETİNG sistemi sadece welness, kozmetik, kişisel bakım, kitap vb. ürünlerden oluşmayacak tabiki.

Bünyesinde kişisel gelişim eğitimleri, eğitim içerikli tatiller, tatil ve gezi paketleri gibi farklı proje ve imkanları da tıpkı bir alışveriş gibi sisteminde bulundurarak farklı katılımcılara hitap etmeyi hedeflemektedir.

Network Marketing şirketlerinin Türkiye ve Dünya'da kişisel gelişim alanında çok ciddi katkıları olduğunu gerçeğini göz önünde bulundurmamız lazım. Türkiye'de her geçen gün kişisel gelişim eğitimlerine duyulan talepler artmakta. İşte bizde ilerleyen süreçte öncelikle kendi bünyemizde temin ederek bu hizmetleri bulundurmaya çalışacağız.

Eğitimlerimiz bazen Urfa'da Balıklı Göl'ün kenarında bir otelde, akşamında Sıra Gecesi ile geçecekken bazen de Ihlara Vadi yürüyüşünde olacaktır. Pek tabi Ege'de ya da Akdenizde bir butik otelde de gerçekleşebilecektir.

Burada bu hizmetlerin yine alışveriş puanı karşılığında sistemden satın alınması ve kazanca dönüşmesidir.

Bazı katılımcılar sadece kişisel gelişim eğitimleri ve kamplarına katılmak ve bunları en uygun bütçeyle satın alabilmek için bile bizim sistemimizde yer alacaklardır.

Prim ödemeleri alt sınırı 250 liradır. Stoptajı kesilerek ayın 20si itibariyle ödenmeye başlar. Papuska projesinde operasyonel giderleri en alt seviyeye indirmek amacıyla ve daha çok kaıtlımcılara teşvik primi dağıtabilmek amacıyla üst limitler ileriki aylarda 360 liraya çıkacaktır. 

Stopaj için kesilen tutar kadar katılımcıya ilk kargoda hediye ürünler gönderilecektir. stopaj miktarı değeri karşılık..(Ocak 2021'e kadar)

Dikkat edilmesi gereken burada ortak ekip sistemi olması ve sadece 100 liralık alışveriş yapan kişinin bile 100-10000 lira arası para kazanma fırsatının olması nedeniyle projenin istediği her yaın ilk 100 saatinde minumum 100 puanlık alışveriş yapılması..