info@papuska.org      Whatsapp

1. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Kontrollü gönderi talep eden müşterilerimiz ekstra ücrete tabii tutulur. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır. Siparişleriniz kargoda zarar görmemesi için balonlu naylonlarla sarılmaktadır. Kargoda oluşabilecek bir zarardan dolayı firmamız sorumlu olup , kargoda zarar gören ürünler aynı gün kargoya verilmektedir.

Siparişleriniz anlaşmal kargo(Sürat Kargo) gönderilmektedir.Siparişleriniz hakkında kayıtlı mail adresinize bilgi glönderilecektir.

Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz 10 (on) gün sonrasında tekrar tarafımıza geri iade edilecektir. İade durumunda siparişiniz hakkında tarafımızca aranıp bilgilendirileceksiniz.

2.Sevkiyat
Siparişleriniz en geç 1 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
3.Gizlilik
Sistemde kayıtlı olan bilgileriniz hiç bir kurum veya kuruluş ile paylaşılmamaktadır.

4.Teslimat ve Ücretlendirme
Siparişlerinizin teslimatı Sürat Kargo veya Ptt Kargo ile sağlanmaktadır. Sitemizde 200 lira ve üzeri alışveirşlerinizde ücretsiz kargo hakkınız vardır daha alt limitlerdeki alışverişlerde ise kargo tamamlayıcı ürünlerden bir tanesini seçerek kargo ücreti ödemezsiniz.

Bu uygulamalar sadece Türkiye için geçerlidir. KKTC'den verilen kredi kartı siparişlerinde ASPOS kodu belirtildiği taktirde siparişler bu bölge için de aynı şekilde geçerlidir.

4.Siparişten Vazgeçme Bedeli
Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Bu sebebten dolayı kargolarını teslim almayan müşterilerimiz gidiş geliş kargo ücreti olarak 20 TL ödemek ile mükelleftir.