PAPUSKA ORGANİZASYON MARKETİNG,

Papuska Marketing, kısaca pazarlama ihtiyacı olan üretici & ithalatçı firmaların ürün ve hizmetlerini yurt genelinde gerçek tüketicilere ulaştırmayı, bunu yaparken tüketiciler ve girişimciler için de ciddi kazançlar sunmayı hedefleyen pazarlama portalıdır.

Projede ana çıkış kaynağı pazarlama ihtiyacı olan firmaların ürünlerini ön planda tutmak olsa da aynı zamanda farklı kesimden tüketicilerin günlük hayatta kullanabilecekleri ürünleri de satışa sunarak geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen çok yönlü projedir.

Kazanç sağlamak isteyen tüketicilerin yanısıra projeden ciddi kazanç elde etmek isteyen girişimciler ve network marketing girişimcileri için ciddi avatanjlar sunmaktadır.

1-Sadece ayda minumum 100 puanlık(150 lira ve üzeri) fırsat ürünleri ya da farklı kategorilerdeki ürünleri satın alarak kademeleri doldurarak ilerleyen bir marketing yerleşmesi üzerine kolay kurulan bir organizasyona dahil olabilecektir.

2-Tüketiciler için başka alanlarda satın alacakların bazı ürünleri papuska portalı üzerinden satın alarak Papuska Ağacında yer alma fırsatı elde edebileceklerdir. Kimsenin bütçesini sarsmayan bir katılım ücreti ile ciddi kazanç imkanı sunar. Bulunduğu ekip dahilinde alt kademelerine yeni katılımcıların gelmesiyle hak edeceği primlerden daha fazla istifade edebilmesi için üye yapmadan da sadece ekstra alışveriş yaparak kazanç elde edebileceklerdir.

3-Ekstra gelir elde etmek isteyen girişimciler ve network uzmanları için referans  gelirleri sunar.

4-3 ay üst üste alışveriş yaptığı halde belirli bir kazanç tutarının altında kalan katılımcılar için ekstra çekilişlerle destek fırsatı.

5-Sadece ürün değil eğitim, tatil ve farklı konseptlerde hizmetlerinde satışa sunulduğu bir portal olarak çok yönlü bir proje.

6-Ne iş yaparsanız yapın size engel olmayacak, piyasada bilinmeyen kaliteli ürünleri tanıma imkanı bulurken aynı zamanda binlerce lira kazanma imkanı bulabileceksiniz.

Özetle tüketiciler, klasik 2’si1 arada hazır kahveyi ya da organik içerikli kahveyi de satın alabileceklerdir. İsterse bitkisel diş macunu veya kişisel gelişim eğitimi satın alabilecektir. Özellikle network marketing piyasasında talep edilen ürünlerden satın alıp ayrıca perakende satış geliri yahut projeyi daha çok kişiye ulaştırıp sponsorluk kazancı elde edebilecektir. “Ben etliye sütlüye karışmam sadece kendi ihtiyacıma yakın ürünleri alırım” diyerek minumum 100 puanlık (150-250tl) alışveriş yaparak da yine binlerce lira kazanma hakkı elde edebilecektir. 

Alanında ilk olan bu projede sadece tüketici olarak değil ciddi bir girişimci olarak kendinizi görüyorsanız bize ulaşın. Organizasyonun ilk 6 ayında ciddi faaliyette bulunan liderler veya lider adayları 2021 itibariyle grup lideri olarak çeşitli avantaj ve kazançlardan istifade edecektir.

Papuska Organizasyon Marketing’e hemen şimdi www.papuska.org sitesine üye olabilirsiniz.

Sponsorunuz yok ise sponsorsuz kayıt yaparak firmadan sizinle ilgilenecek sponsor talebinde bulunabilirsiniz.

Detaylar için siteyi ziyaret edebilir veya mesaj göndererek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

(İsminizi ve papuska yazarak 0850 3059016’ya What’s Uptan ulaştırın)

Aklınıza takılan diğer sorular için SIKÇA SORULAN SORULAR Bölümünü inceleyiniz ve üst bölümde yer alan TANITIM sunumunu takip edebilirsiniz.,

Özetle siz ilk 200 puanlık alışverişinizi yaptıktan sonra sponsorunuz yada şirket tarafından ilk boş yere atanırsınız. Sizden sonra gelenler(Üst sponsorlar ya da üyeler tarafından)yine sizin alt kademelerinizde oluşan boş konumlara yerleştirilerek Papuska Organizasyon büyümeye devam eder. İlgili ayda alt kademelerinizde var olan konumlardaki katılımcılar 100 puan ve üzeri alışveriş yaparlarsa onların alışverişinden prim kazanırsınız. Alt kademelerde oluşan primlerin toplamına hak kazanırsınız. Bunun için her ay minimum 100 puanlık alışveriş yapmak yeterli olacaktır. Siz de birilerini sisteme davet ederseniz onlar da kazanç elde ederse size de onların kazançlarından primler ödenir ve kariyer imkanı elde ederek daha fazla papuska kazanç ağacından prim kazanma fırsatı elde edersiniz. Ya da ekstra alışveriş yaparka kazanç fırsatlarını artırabilirsiniz.

Sadece 100 puanlık alışveriş yapıp kimseyi davet etmeden nasıl para kazanırım derseniz Teşvik Primleri menüsünden örnek açıklamaları inceleyebilirsiniz. Tabi ki gerçekten kazanç sağlama düşünceniz varsa!

Papuska Marketing klasik alışveriş sitelerinden farklı olarak tüketicileri, yaptıkları alışveriş için kazanç paylaşımına tabi tutan bir alışveriş portalı olma özelliği taşımaktadır. Bunu kendine özel bir kazanç paylaşımı modeli ile yapmayı hedefleyen Papuska aynı zamanda üreticiler ve girişimciler için de farklı avantajlar sunar!

Tüketiciler ve girişimciler için kazanç imkanı sunarken üreticiler yada pazarlama sorunu olan girişimciler için de ürünlerini tanıtabilecekleri uygun bir ortam sağlamayı hedefler.

Her ay minumum tutarlarda yapılan alışverişler katılımcılara artan sürdürülebilir ve artan lkazanç imkanı sunmaktadır. Farklı kategorilerde ürünlerle farklı kullanıcılara da hitap etmeyi amaçlamaktadır. Diğer sorular için konu başlıklarına devam ediniz.

 

Bir tüketici bir tanıdığının tavsiyesi ile projeye kaydolur ve ilk 100 puanlık alışverişini yapıtktan sonra PAPUSKA KAZANÇ AĞACINA yerleştirilir.Daha sonra alt kademelerinin dolması ile devam eden sürede her ayın sonunda kendi alt kademelerinde yapılan alışverişler sonrası puan primler kazanır. Bir tüketici her hangi bir kişiyi sisteme kaydetmese bile alt kademelerinin dolması sonucu prim kazanırsa bunun için yapması gereken 100 puanlık aktifliğidir. Sistem küçük puanlı alışverişler üzerine kuruludur. Daha alt kademelerden daha fazla prim kazanması için ya referans ister ya da ek alışveriş yapması istenir. Kendi alışverişleri ile bile prim kazanabilme hakkı tanır.

Detaylar için Teşvik Primleri bölümüne bakınız.

Özetle ilgili ayda kendisi ve ailesi için lazım olan farklı kategorilerde 160-250 lira arası ürünü PAPUSKA.ORG sitesinden satın alarak kazanç hakkı elde eder.

Not: Anasayfada yer alan ETKİNLİKLE BÖLÜMÜNDE birçok konuda hazırlanmış videolar var. Bunları izleyerek daha detaylı görsel bilgi alabilirsiniz.

 

 

Sistemin temel mantığı binlerce kişinin her ay minumum 100 puanlık alışveriş yaparak bu hakka sahip olması üzerinedir. Belirli limitlerin üzerinde kar paylaşımına hak kazandığınızda sistem sizden belirli puanlarda alışveriş yapmanızı yada sisteme referans sağlamanızı talep eder. Tabi ki alacağınız parayı düşündüğünüzde bu istenilen puanlar çok makul ölçülerde kalmaktadır.

(Not: 100 puan ortalama 160-250 lira arasında kar marjlılığına göre değişmektedir. Sonuçta bizde karı sisteme dağıtıyoruz. Bir yandan düşük bütçeli kişileri düşünürken bir yandanda ihtiyacı olan ürünlere öncelik verecek tüketicileri de düşünüyoruz. Kolay değil. Dolayısıyla 100 puan altı ürün alsanız bile kazanç ağacı dağılımında yer alamazsınız. )

 

Papuska Projesine ilk adım attığınız ay 100 Puan yerine 200 Puanlık alışveriş yapmanız beklenir. Daha sonraki aylar ise ilk 5 kademeden prim kazanmak için 100 Puanlık alışveriş yeterlidir. İlerleyen süreçte papuska projesinde aktif yer almak için ilk başlangıç puanı 300* 400 ,puan şeklinde kademeli olarak artacaktır.

 

 

Sistem doldurmalı bir yapı üzerine inşa edilmektedir.Kişinin ilk 200 puanlık alışveriş sonucu Papuska Ağacında sponsoru yada şirket tarafından ilk boş yere atanır. Bu boş yer klasik binary sistemlerindeki gibi uzun yada kısa kola değil sponsorun altındaki ilk boş yer şeklindedir. Çünkü bir katılımcı kendi bulunduğu yerin ilk 15 kademesinden prim kazanabileceği için(maksimum) iç kollar dolarak ilerler.Dolayısıyla siz herhangi bir kişiyi yazmasanız bile sizin üst tarafınızda bulunan katılımcılar yeni üye kaydı yaptığında sizin alt kademeleriniz dolmak zorundadır.

Bunun için de yeni katılımcıların ilk 200 puanlık alışveriş yaparak bu ağaçtaki yerleşime hak kazanırlar.
Örneklerle anlatacak olursak(Konumu alışveriş yapan kişi olarak da düşünebilirsiniz)


1.sırada 2 kişi
2. Sırada 4 kişi
3. Sırada 8 kişi
4.sırada 16 kişi
5.sırada 32 kişi
6.sırada 64 kişi
7.sırada 128 kişi
8.sırada 256 kişi
9.sırada 512 kişi
10.sırada 1024 kişi

11.Sırada 2048 kişi

12.Sırada 4096 kişi

13.Sırada 8182 Kişi

14.Sırada 16364 Kişi

15.Sırada 32728 Kişi

Klasik binary(ikili ); sistemlerinde kısa koldan sonsuz derinlikten prim kazanırken burada ilk 15 kademeden prim kazanırsınız. Bunun nedeni alt kademeleriz dolarak ilerlediğiinden herhangi bir üyesi olmayan kişinin bile bir şekilde alt kademeleri dolmak zorundadır. Bu da kişinin prim kazanması için sürekli olarak alışveriş yapmasına neden olacaktır.

Papuska projesi bri kişinin bir defa alışveriş yapması üzerine değil her ay minimun tutarlarda alışveriş yapması üzerine kurulu bir uygulamadır.

 

 

1-Perakende Satış Karı: Her 100 puanlık alışveriş yapan tüketici ya da girişimciler aynı hakka sahiptir. İster ihtiyaçları için ister para kazanmak için sistemden alışveriş yapabilirler. Bazı ürünlerimiz perakende kar marjıyla satışı da mümkün olduğu için bu şekilde de satın aldıkları ürünü satarak ayrıca bir gelir de elde edebilirler. 

2-DERİNLİK PRİMİ: Papuska Kazanç Ağacında bulunduğunuz konumun alt derinliklerinde oluşan derinlik cirosundan ilk 15 derinlik için (toplam 64000 konum&kişi) prim kazanırsınız.11.ve12.13,14 ve 15.kademeler ekstra kariyer sahiplerine açıktır.


Örneklerle açıklayacak olursak: Ay sonunda alt derinliklerinizde oluşan alışverişler için:


1.Kademenizde 2 Konumun dolu olması durumunda   2*15 Puan=30 Puan= 30 Lira(1 Ocak 2022'ye kadar 25 lira)
2.Kademenizde 4 Konumun dolu olması durumunda   4*14 Puan= 56 Puan= 56  lira
3. Kademenizde 8 Konumun dolu olması durumunda  8*13 Puan= 104 Puan= 104 lira 
4.Kademenizde 16 Konumun dolu olması durumunda 16*12 Puan=192 Puan= 192 lira 
5.Kademenizde 32 Konumun dolu olması durumunda 32*11=Puan =352 Puan= 352 lira
6.Kademenizde 64 Konumun dolu olması durumunda 64*10 Puan = 640 Puan = 640 lira 
7.Kademenizde 128 Konumun dolu olması durumunda 128*9 Puan =1152 Puan =1152 lira 
8.Kademenizde 256 Konumun dolu olması durumunda 256*8 Puan =2048 Puan =2048 Lira 
9.Kademenizde 512 Konumun dolu olması durumunda 512*7 Puan =3584 Puan=3584 Lira

10.Kademenizde 1024 Konumun dolu olması durumunda 1024*6=6144 Puan = 6144 Lira

11.Kademenizde 2048 Konumun dolu olması durumunda 2048*5= 10240 Puan= 10240 Lira

12.Kademenizde 4096 Konumunuzun dolu olması durumunda 4096*4= 16384 Puan = 16384 Lira

13.Kademenizde 8192 Konumunuzun dolu olması durumunda ise 8192*3=25546 Puan 25546 lira

14.Kademenizde 16364 Konumunuzun dolu olması durumunda ise 16364*2=32728 Puan ve 32728 lira

15.Kademenizde 32728 Konumunuzun dolu olması durumunda ise 32728*1=32728 Puan ve 32728 liraya hak kazanırsınız.

Toplamda 130.000 lira gibi bir prim hak edebilirsiniz.


Örnek 1: Ay sonunda sizin alt derinliğinizde 5 kademenin dolu olduğunu düşünelim:

64 konum için ortalama 900 lira kazanırsınız. Bu tabi sadece 100 puanlık alışverişiniz için. 

Örnek 2: Ay sonunda sizin alt derinliğinizde 9 derinliğin dolduğunu düşünelim:

Toplamda 9000 lira kazanmış oluyorsunuz tabi bu sadece 100 puan için. 

 

 

GİRİŞİMCİ PAKETİ, network marketing tecrübesi olan ya da girişimci olabilecek Papuska Projesini tanıtarak gelir elde edecek girişimci kişiler için özellikle yasaklar döneminde aktif edilmiş bir pakettir.

Kişiler isterlerde kendi seçeceği 100 puanlık karma yada ayrı ürünlerle satın alıp aktif olabilecekleri gibi isterlerse GİRİŞİMCİ PAKETİ ile dahil olabileceklerdir.

GİRİŞİMCİ PAKETİ ile aktif üye olmanız için şartlar şunlardır.

1-Üyelik kaydınızı yaptıktan sonra sizin gibi potansiyel 3 girişimci arkadaşınızı(aile üyeleriniz haricinde)papuska marketing projesini anlatıyorsunuz ve onlarında ücretsiz kaydını yapıyorsunuz. Daha sonra GİRİŞİMCİ KATEGORİSİNDE yer alan GİRİŞİMCİ PAKETİNİ SATIN ALMA işleminden sonra(ücretsiz) üyelerinizin projeden haberi olup olmadığı kontrol edildikten sonra tıpkı ürün almış katılımcılar gibi üyeliğiniz aktif oluyor ve ekip ağacına yerleşiyorsunuz.
Daha sonra arkadaşlarınızda aynı şeyi yaparak onlarda aktif üye olarak sizin tarafınızdan ekip ağacına yerleşiyor.
Tıpkı diğer üyeler gibi kademe primlerine hak kazanabiliyorsunuz. Bununla ilgili detay bilgileri GİRİŞİMCİ PAKETİ detayından öğrenebilirsiniz.

Herkesin organizasyon kurabillecek en az 3 kişisi vardır gerçeğiyle hareket edilen ve bir ay içinde yüzlerce girişimciye ulaşılabilecek bir kolaylık yoludur. Tabi burada amaç gerçek girişimcileri bulabilmektir. Tüketici bazlı kişileri ise ürün aldırarak dahil etmek hem sizin hem onlar için daha isabetli olacaktır.

Bu nedenle aile üyeleri yada herhangi birini projeyle tanıştıramayacak tanıdıklarınızı kayıt etmeniz organizasyonunuzu büyütmez. Bunu unutmayın. Sizin gibi bu fırsatı değerlendirebilecek kişileri bu paket kapsamında uygulayın.

Başka herhangi bir sorumluluğunuz yoktur.

Burada amaç çok fazla projenin olduğu günümüzde girişimcileri Papuska Projesi ile tanıştırmak. Ağaç yapısını ve kademe işleyişini sistemin içinde iken anlatabilmek. 

Her ay sınırlı sayıda tahsis edilecek bir pakettir.

Tüketici odaklı iseniz ürün alarak girmenizi tavsiye ederiz.

Kendiniz gibi potansiyel girişimcileri bu paketle tahsis edebilirsiniz.

 

Bu paketi satın aldığınız herhangi bir ücret ödemeden sistemden satın alma işlemi yaptıktan sonra (Havale seçerek) firma whatsup numarasından bu paketle aktif olmak istediğinizi bildirmeniz yetereli olacaktır.

1-Sistemin büyümesi ve yeni kişilere ulaşması için sisteme kazandırdığınız her yeni referans öncelikle o ay alt derinliğinizin büyümesini sağlar.
2-İlk ay ve sonraki aylarda sisteme kazandırdığınız referanslarınızda 100 puanlık alışveriş yapar ve Papuska Kazanç Ağacındaki kazanç paylaşımından teşvik primi kazanırsa siz de onun puan kazancının %5’ine otomatik olarak hak kazanırsınız. Bu her ay bu şekilde devam eder. Her referansınız için aynı şey geçerlidir. İlk ay sonrasında sisteme davet ettiğiniz kişi Papuska Kazanç Ağacında sizin üstünüzde bir konumda olabilir. Sistemin temel mantığı da buradan gelmektedir. Lakin onun prim kazanması sizin de sponsorluk geliri almanızı sağlayacaktır.

İlk 5 hattınızın Papuska Ağacı gelirleri adını verdiğimiz ana gelirden elde ettiği kazancın %ine hak kazanırsınız. Bu da alt taraflara doğru ekip dağılımınız kaysa da toplamda çok ciddi gelirler demektir.

Örnek 1: Diyelim ki siz Papuska Kazanç Ağacı Kar Paylaşımından 100 lira kazandınız. Sizin referansınızla sisteme katılan bir arkadaşınız ise o ay 10.000 lira kazandı. Siz de %5’ini yani 500 lira prim kazanırsınız.
Örnek 2: Sisteme 3 ay boyunca 10 kişi kazandırdınız. Bunların 2 si ağaç geliri elde etti ve siz bunların kazançlarının yüzdelerinden istifade ediyorsunuz.

REFERANS GELİRİ:

Sistemden alışveriş yaptıktan sonra sizin referansınızla alışveriş yapan minimum (200 puanlık) kişiden bir defaya mahsus alacağınız teşvik primidir. Yeni kaydınızın ilk alışverişi 300 Puan ,400 Puan şeklinde ilerlerse her 100 Puan için 50 tL Brüt prim kazanırsınız. 100 Puan için prim ödenmez. Sizin toplam alışveriş puanınız kadar prim hak edersiniz.

Bu sistemimizde olmasa da gelen talepler üzerine eklenmiştir. Net 50liralık (Brüt 60) olarak belirlenen bu ücret Papuska Projesini anlattığınız ve projeye yeni katılımcı sağladığınız için ilk aylarda Papuska Kazanç Ağacı aktif olmayacağı için ödenecektir. Birçok katılımcımız projeyi anlatmak için para kazanmadan harcama yapacağı için bir nevi destek primi olarak da düşünebilirsiniz. Unutmayın sizin de sistemde yapacağınız alışveriş 150-250 lira arası..Yani alacağınız referans primini küçümsemeyin.. Asıl sponsorluk gelirlerini baz almalısınız.

Kişi isterse prim hesabına 120 lira olarak eklenir ve yapacağı alışverişte bu tutarı kullanır isterse 100 lira net 7 iş gün içinde sponsorun hesabına gönderilir. (Yeni uygulama 1 Eylül itibariyle aktif olacaktır). 1 Eylülden önce 100 Puanlık akyıtlar içinde yeni kayıt referans primi ödenmekte idi.

 

YENİ KAYIT TEŞVİK PRİMLERİ SİSTEMDE OLMADIĞINDAN MANUEL OLARAK ÖDENMEKTEDİR. SPONSORA 7 GÜN İÇERİSİNDE HESABINA GÖNDERİLİR. BU TEŞVİK PRİMİ 1 OCAK 2022'ye  KADAR VERİLECEKTİR. DAHA SONRASI İÇİN SÜRECE GÖRE KARAR ALINACAKTIR.

1-Yeni kayıt ettiğiniz katılımcının ilk alışverişi 200 Puan üzeri ise 100 TL ödenir . (7gün içinde)

2-Yeni kayıt ettiğiniz katılımcının ilk alışverişinde 300 Puan üzeri ise 150 TL ödenir.  (Sponsorun tüm alışverişinin toplamı 300 puanı geçmiş ise)

4-Yeni kayıt ettiğiniz katılımcının ilk alışverişinde 400 Puan ve üzeri ise sponsoruna 200 TL ödenir. (Sponsorun tüm alışverişi 400 Puan ve üzeri ise)Diğer seçenek 240 tL prim alışveriş hesabına eklenir.

5-Girişimci Paketleri ile yeni bir katılımcıyı aktif ederseniz yeni kayıt referans ücreti ödenmez.

6-100 puanlık mevcut katılımcılar için var olan paketlerle yeni kayıt ederseniz yeni kayıt referans primi ödenmez.

 

EKİP GELİRİ ise Papuska Alışveriş Sistemi ile tanıştırdığınız ve o ay Papuska Kazanç Paylaşımından istifade eden sizin ilk referansınız ve onun sisteme dahil ettiği referansı ve son olarak 5. Alt referansınızın Papuska Kazanç Paylaşımından sponsorluk geliri elde edebiliyorsunuz. Kısaca ilk 5 derinlikten prim kazanabiliyorsunuz.

Burada şunu gözden kaçırmamak lazım. Sistem alışveriş sistemi üzerine kuruludur. Her alışveriş yapan prim kazanacak diye bir kaide yoktur. Sadece kazanç paylaşımından istifade ederse onlarında sponsorları bu haktan yararlanmış olacaktır. Bu da sisteme daha fazla kişiyi dahil etmek için reklama ödeyeceğimiz parayı doğrudan kişilere ödemeyi tercih etmemizden kaynaklanmaktadır.

Ekip Geliri Kısaca İlk 5 Referans Hattınızın Papuska Kazanç Ağacı Gelirlerinden:

1.Referansınızın Ağaç Gelirinin %5'i

2.Alt Referansınızın Ağaç Gelirinin %4'i

3.Alt Referansınızın Ağaç Gelirinin %3',

4.Alt Referansınızın Ağaç Gelirinin %2%i

5.Alt Referansınızın Ağaç Gelirinin %1'ine hak kazanırsınız.

 

Tabiki ilgili ay içinde minumum 100 puanlık ürün alımını yapmış iseniz.. Tek şartımız bu..

 

Böylelikle alt dernilik referanslarınız ne kadar çok kazanırsa sizin de geliriniz o denli artacaktır.

Ekip ne kadar büyürse alınacak primler de o denli artacaktır.

Hangi işi yapıyor olursa olsun Papuska Alışveriş Sisteminde yer alabilir.Sonuçta bir alışveriş sitesidir tıpkı diğer popüler alışveriş siteleri gibi. Siz nasıl ki x bir siteden alışveriş yapabiliyorsanız PAPUSKA’dan da yapabilirsiniz. Papuska size bir kullanıcı adı verir ve sistemde sizi kimse gerçek adıyla görmez. Siz satın aldığınız 100 puan için bir konuma sahip olursunuz. Kullanıcı hesabı tek olur. Farklı e-posta ile farklı hesaplar açabilirsiniz. 2 farklı kullanıcı hesabı ile daha fazla prim kazanabilirsiniz.

İster birkaç faturayı ödeme amacı güden bir ev hanımı olun ister bir işadamı. Temel felsefesi özellikle belirlenen süre içinde 100 puanlık alışveriş yaparak bu kazanç paylaşımından istifade edebilmektir.


Sistem daha çok çalışana ve daha çok alışveriş yapana tabi ki ayrıcalıklar sunmaktadır. Ne var ki bu toplam katılımcı sayısının %10’unu geçmemektedir. O yüzden sistemin temel felsefesi doğrultusunda minumum 100 puanlık alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. Tabi ki sistemi tanıtmanız hem sizin hem de sürekli genişleyen bir portal olması amacıyla sistem için de büyük bir katkıdır.

Hangi kariyerde olursanız olun diğer firmalarda faaliyette bulunabilirsiniz. Bu konuda papuska herhangi bir yaptırımda bulunmaz bilakis daha çok para kazanmanız için size uygun firmaları önerir. Papuskaya ait resmi paylaşım gruplarında başka firmalara ait reklamlar paylaşmadığınız sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız..

Pazarlama sorunundan dolayı elinde ürünü olup tanıtamayan üretici ve pazarlamacılar için gerçek kullanıcılara ulaşmasını sağlayan bir portal özelliği taşımaktadır. Gerçek kullanıcılara ulaşması için bir olanaktır. Bu haktan istifade etmek isteyen üretici ya da pazarlamacılar bizimle irtibata geçerse detayları paylaşabiliriz. Günümüzde çok iyi ürün üretebilirsiniz önemli olan bunları pazarlayabilmektir. Kargosal açıdan sıkıntı olmayan, kaliteli ve hedef kitlemize uygun ürünleri tabi ki değerlendirebiliriz.

 

Papuska Kazanç Planının hazırlanmasında alanında uzman sosyolog, pazarlama uzmanı, marketing girişimcilerinin görüşleri alınmıştır. Son yıllarda yaşanan değişimle birlikte paylaşımcı yapı azalmış daha çok bireysel yaşam artmıştır.
Papuska hem bireysel tarzda yaşamayı seven alışveriş ve kazanç tutukunları için hem de ekip çalışmasına uyumlu paylaşmayı ve sosyalliği seven girişimcilere de uygundur. Çok yönlü yapısı itibariyle sadece her ay 150-250 liralık alışverişimi papuskadan yapayım kazanç paylaşımından şansımı deneyeyim diyenlere de hitap ederken bir yandan da ciddi çalışma gösteren girişimcilere de hitap etmektedir.
Alanında bir ilk olan kazanç paylaşımına sahip olması hem heyecan hem de kazancı bir arada barındıkmaktadır.

Kazandıran yapısından dolayı bu soruları okuyorsunuz yoksa size bu bilgiler ulaşmazdı zaten. Alışveriş yapacak binlerce site varken ne diye papuska ile ilgilenesiniz ki?

Papuska Marketing Projesinin temel misyonu markalaşmak isteyen farklı üretici firmaların ürünlerini ülke genelinde gerçek tüketiciye ulaştırmak olduğundan kendine ait ürünleri yoktur.

Özellikle kişisel bakım, sağlıklı yaşam olmak üzere farklı tüketici kitlelerine hitap eden ürünler ön planda olmaktadır.

Tek bir markanın değil farklı markaların özellikle ön plana çıkmak istedikleri ürünler bulunmaktadır.

Projenin yeni olması nedeniyle katılımcıların talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan farklı ürünlere yer verilmektedir.

Dönem dönem farklı markalara ait ürünler satışta olacaktır.

 

Elbette bu tip yapılar girişimcilerle büyüyecek. Sadece reklamla ciddi zaman alır. Özellikle ilk başlarda çok az sayıda sipariş olacağı için ciddi tutarlar ödeyemeceğiz. Bu nedenler bizimle olan ve süreçte devam eden girişimcerde de bazı avantajlar sağlayacağız.

Özellkle Aralık 2020 sonuna kadar organizasyonumuzda bizimle olan ve çalışmalar yapan liderler Ocak 2021 itibariyle ek bazı avantajlara sahip olacaktır. Projemiz salgın nedeniyle 2021' de başlayacaktı. Başlama süresini önce çektikki oluşacak aksaklıları bu sürede düzelterek 2021'e çok daha sağlıklı giriş yapmayı hedefliyoruz.

 

Bu konuda bize ulaşabilir yapabileceklerimiz konusunda iştişare yapabiliriz.

 

info@papuska.org veya sosyal medya hesaplarından kendiniz hakkında bilgi verebilirsiniz.

1-Öncelikle size davet gönderen kişinin linki ile yada sponsor numarası ile kaydınızı tamamlayın. Yoksa doğrudan sponsorum yok diyerek kayıt yaparak başlayabilirsiniz.

2-Sistem sizden klasik bilgiler ister. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra panelde yer alan davet linklerini kullanarak siz de başkalarını davet edebilirsiniz link atabilirsiniz. 
2 şekilde aktif üye olunabilir. 


1.İlk 100 puanlık alışverişinizi alışverişinizi yaptıktan sonra (200-250 tl arası) sponsorunuz yada şirket tarafından Papuska Ekip (Kazanç) Ağacına yerleştirilirsiniz.Yüksek puanlarla başlayarak farklı ayrıcalıklar elde edebilirsiniz. Bunun için ilk alışverişinizde minimum 200 puan olması hem sponsorunuz hem sizin için önemlidir. 500Puanlık ürün alarak başlarsanız 1 ay aktiflik 1000 puanlık ürün alarak başlarsanız 3 aylık aktiflik hediye avantajından yararlanabilirsiniz.
Aynı şekilde VİP PAKETLERİ ile de avantajlı giriş yapabilirsiniz.

2-GİRİŞİMCİ ADAYLARI ve tecrübeli network marketing girişimcileri için hızlıca ekip oluşturma adına ÜCRETSİZ GİRİŞİMCİ PAKETLERİ ile aktif olma fırsatı. Bunun için normal üye kaydınızı yaptıktan sonra yine sizin gibi organizasyon kurabilecek potansiyel girişimci en az 3 üye kaydetmeniz gerekir. Aile üyeleri haricinde 3 kaydı yaptıktan sonra GİRİŞİMCİ GRUBU KATEGORİSİNDE yer alan GİRİŞİMCİ PAKETİNİ satın alma işlemi yaparsınız. Bu ücretsiz bir satın alma işlemidir. Frima tarafından gerkeli konroller yapıldıktan sonra siparişiniz(GİRİŞİMCİ PAKET GİRİŞİNİZ)onaylanır ve sponsorunuz tarafından tıpkı ücretli ürün almış diğer aktif üyeler gibi PAPUSKA EKİP AĞACINA yerleştirilirsiniz.
Bu paket kapsamında şartları taşıyan kişiler hızlı bir organizayon kurabilirler. Amaç burada ekibi oluştururken aynı zamanda kademe primlerinden de istifade edebilmek. Detaylar için GİRİŞİMCİ PAKETİni inceleyebilirsiniz. Bu Türkiye'de ilk kez sunulan bir fırsattır.

3-Daha sonra sizde tavsiyerde bulunarak ekibinizi büyütebilirsiniz. Bunun için hazırlanmış animasyon videosu ve diğer sunumları inceleyebilirsiniz.

4- Sosyal medya hesaplarından ve telegram grubundan takip ederek gelişmeleri ve sitedeki ürünler hakkında bilgilendirmeleri takip edebilirsiniz.

 

 

 

Yeni katılımcılara ekibini büyütmek amacıyla aşağıdaki gibi bir yol haritamız vardır.

1-Sponsorunuz kanalı ile yada farklı paylaşımlar sonucu papuska.org'a kaydoldunuz ve bir an önce 100 puanlık seçeceğiniz ürünlere göre alışverişinizi tamamlayarak alışverişinizi yaptıktan sonrası aktif katılımcı olarak sponsorunuz tarafından PAPUSKA AĞACINDA kademelerdeki ilk boş yere yerleştirilirsiniz. Üye olduktan sonra alışveriş yapmak için beklemeyin çünkü sürekli yeni katılımcılar geleceğinden bir an önce yerleşmeniz önemlidir.

2-PROJE DE EKİP YERLEŞİMİ İKİLİ(BİNARY) SİSTEMİNE BENZEYEN FAKAT DIŞ KOLLARIN SONSUZ DERİNLİĞE KAYDIĞI BİR YERLEŞİM YERİNE KATILIMCININ İLK 15 KADEMESİNDEKİ TOPLAM 64000 katılımcının yaptığı alışverişlerin ilk 100 puanından prim alması üzerine kurulu olduğu için siz de yeni katılımcıları alt kademelerinizdeki ilk boş yere yerleştirerek ekibinizi kurarsınız. Papuska projesi bu alanda bir ilk olma özelliği taşır. Siz de çevrenizde birlikte çalışabileceğiniz potansiyel gördüğünüz ve sizin gibi 2 kişi bulabilecek tanıdıklarınızı bir an önce 200 puanlık alışverişlerini yaptırarak kendi altınızdaki ilk boş kademeye yerleştirin.

Bu 2 kişiden dolayı her birinden yeni kayıt teşvik primi alacağınız için 100 lira *2 kişi= 200 lira yeni kayıt teşvik primi alacaksınız ve bunu takip eden 7 gün içinde alacaksınız. Ayrıca ilk kademenizdeki 2 yer dolduğu için her bir konumdan dolayı 25 lira kademe primi alacağınızdan toplam 50 tl prim alacağınıza devreder ve böylelikle toplam 250 tl prim hak etmiş olursunuz.

3-Aynı şekilde o iki kişiye de sizin yaptığınız gibi iki tanıdığını kayıt ettirerek verdikleri ortalama 250 lirayı kazanmalarını sağlayın. Tabi bu arada sizin 2.kademenizde dolmuş olacak ve siz 2.kademeden toplam 40 lira daha prim kazanmış olacaksınız.

4-Ay bitmeden yine sisteme giren kişilere de 2şer kişi kayıt ettirerek onların da 250 tl prim kazanmalarını sağlamış olacaksınız ve siz de 3.kademeniz dolacağı için 80 lira daha prim elde ederken ilk 3 kademenizde dolmuş olacak.

5-2.ayınızda yine sizin bulduğunuz katılımcıları alt kademelerdeki ilk boş yerlere yazarak hem yeni kayıt teşvik primi elde edecek hem de alt kademelerinizin hareketlenmesini sağlayacaksınız. Böylelikle alt kademeleriniz dola dola ilerleyecek. 

Alt kademelerden prim alabilmek için yine yapmanız gereken 100 puanlık alışveriş. Sürekli büyüyen ekip ile sadece siz değil alt kademelerdeki katılımcılar da prim döngüsüne hak kazanacak.

6- 3.ay itibariyle alt kademelerinizde yüzlerce katılımcı ile büyüyen bir ekibiniz olacak ve siz de giderek artan bir gelirin sahibi olacaksınız.

 

UNUTMAYIN, PAPUSKA Katılımcılardan binlerce liralık ürün almasını beklemez. Küçük bütçelerle devamlılık arz eden siparişler bekler.. Bu yüzden eğer profesyonel bir girişimci iseniz yine kendi alt kademelerinizde 2.bir hesap açabilir ayrıca bir gelir elde edebilirsiniz..

 

 

 

Papuska diğer projelerde olduğu gibi her ürüne ait bir puansal sistem değeri yoktur.

Papuska 100 puan üzerine kurulu bir sistemdir.

Katılımcının alışveriş yaptığı ilk 100 puan üzerinden kademe primleri dağılır.

Bazı tüketiciler projeye ekstra tüketici veya girişimci getirmediği halde diğer üyelerin sisteme davet ettiği tüketicilerin alışverişlerinden kademe primleri elde edebileceğinden  bir denge sistemi vardır. Projenin de tercih edilmesinde bu özelliğiin önemli bir payı vardır.

Bu nedenle ürünler stok durumu, karlılık, andlaşma vb. şartlar göz önüne alınarak puansal değerlere sahiptir. Satış fiyatı 150 lira olan bir ürün de 100 puan olabilirken satış fiyatı 300 lira olan bir ürün de 100 puan olabilirdir. Şu an için çok yüksek fiyatlı ürünler sistemde olmasa da ileriki dönemde 300-500 puanlı ürünlerde olacaktır. Bu da kişilerin kariyerleri açısından önemlidir.

Sistemde 100 puan ve üstü sipariş üzerine kurulu olduğu için kargo tamamlama ürünleri ile birlikte 100 puanı tamamlamalısınız.

Kısaca bir ürünün puan değeri 1,5 tl gibi düşünülemez. Aynı ürün ay başında 70 puan iken ay sonunda 50 puan ya da 100 puan olabilir. Papuska aksiyon üzerine kuruludur. Ürünün fiyatı aynı kalsada puanı değişkenlik gösterebilir.

Piyasa ürünleri olduğundan aynı ürün üretici firmada dönemsel olarak farklı fiyatlara satılabilmektedir. Papuskada ise aynı ürün genelde eş değer fiyatlara satılırken karşılığında prim alma hakkınız olduğu için sizin esas alacağınız puan değeridir.

Farklı portallardaki ürün fiyat farklılıklarıdan dolayı Papuskayı sorumlu tutamazsınız. Papuska katılımcı havuzuna prim kazandırma amacı güttmektedir.

Tek yönlü satış sitesi değildir.

 

Projemiz her ne kadar dijital ortamlar kullanılarak yapılacak bir iş olsa da bir yazı, video vb paylaşımlardan ziyade doğrudan yüzyüze anlatımlar şu an için daha çok tercih ediliyor.

Bir arkadaşınıza projeyi anlatırken ısmarlayacağınız çay veya kahve parası haliyle cebinizden çıkacak.

 

1 EYLÜL 2021 İtibariyle uygulanacak YENİ KAYIT TEŞVİK PRİMLERİ ŞU ŞEKİLDEDİR.

1-Yeni kaydınız ilk alışverişi 100 Puan ve üzeri YENİ KAYIT TEŞVİK PRİMİ ödenmez. 

2- Yeni kaydınızın ilk alışverişi 200 Puan üzeri ise 100 Tl net prim ödenir. 

(Sponsorun toplam alışveriş puanı 200 Puan ve üzeri ise ödenir. 100 Puan ise yarısı ödenir.)

3-Yeni kaydınız ilk alışverişi 300 Puan üzeri ise 150 TL net prim  primi ödenir.

(Sponsorun toplam alışveriş puanı 300 Puan ve üzeri ise ödenir. 300 Puanın altında ise yarısı ödenir.)

4- Yei kaydınız ilk alışverişi 400 Puan üzeri ise 200 TL net prim ödenir.

(Sponsorun toplam alışveriş puanı 400 Puan ve üzeri ise ödenir. 400 Puanın altında ise yarısı ödenir.)

Bu primlerde kıstas sponsorun tüm alışverişinin toplamı baz alınır. 

Sponsor toplamda 200 puanlık alışveriş yapmış ise üyesi 400 puanlık alışveriş yapsa bile 200 tl yerine 100 tl ödenir.

Yeni kayıt teşvik priminden yararlanmak için:

1-Sizin toplamda en az 200 puanlık alışverişiniz olması gerekir.(Sponsorun tek seferde yada toplamda)

2-Aynı aileden yeni referans kaydına primler yarı oranda ödenir.

3-Papuska projesini anlatarak kaydını yaptığınız için bu prim size ödenir ürün satış amacıyla yapılan kayıtlar için değil.

4-Sipariş işlemi sonrası 7 iş günü içerisinde sponsorun hesabına gönderilir.

5-Cayma durumunda sponsora prim ödendi ise borç yazılır. Cayma olmaması için sponsorun kargo üyesine ulaştıktan sonra firma whatsup hattına (8503059016) kargonun ulşatığı ile ve herhangi bir sorun olmadığına dair bir dönüş yapması takdirde 3 gün içinde primler ödenir. diğer türlü yasal süre beklenir. Bu konuda firma yeni üye ile doğrudan muhattap olmaz.

Bu primler ürün sattığınız kişileri kaydederek değil PAPUSKA PROJESİNİ Anlatarak PAPUSKA ile tanıştırdığınız ve gerekli bilgileri verdiğiniz için ödenecektir. 

Birçok kişinin sıcak paraya ihtiyaç duyduğu şu günlerde elimizden geleni yapmaya özen gösteriyoruz.

 

ÖRNEKLER

1- 100 Puanlık ürün alarak Papuska Ağacına yerleştirildiniz. Siz de bir arkadaşınızı aynı şekilde kaydettiniz. O da 100 Puanlık alışveriş yaptı. Bundan dolayı size yeni kayıt referans primi ödenmez. Amaç zaten kademe primleri kazanmak ve ekibinizi büyütmek olduğu için ilk alışverişte en az 200 Puanlık alışveriş yapmaya ve yaptırmaya çalışınız. 100 Puanlık alışveriş ortalama 175 lira civarı tutmaktadır. 

2- Siz ilk alışverişinizde 300 Puanlık alışveriş yaptınız. 600 liralık bir sipariş girdiniz. Aynı şekilde bir arkadaşınızda sizin tavsiyenizle 300 Puanlık alışveriş yaptı. Ondan dolayı 150 Tl yeni kayıt primine hak kazanırsınız.

3- Siz 6 aydır sistemde düzenli olarak 100 puanlık alışveriş yapıyorsunuz ve 500 Puanlık yeni bir kayıt yaptınız. Bu kayıttan dolayı sizin toplam puanınızda 500'ü geçtiği için 250 Tl net yeni kayıt primine hak kazanırsınız.

4-Sizin alışveriş puanınız 100 Puan fakat yeni bir kayıt yaptınız 200 Puanlık. 7 gün içinde ilave 100 Puanlık sipariş geçerseniz toplam 200 puan olacağınız için yeni kayıt teşvik primine hak kazanırsınız. 100 TL hesabınıza yada alışveriş primi olarak yatacaktır.

 

 

PAPUSKA ORGANİZASYON MARKETİNG sistemi sadece welness, kozmetik, kişisel bakım, kitap vb. ürünlerden oluşmayacak tabiki.

Bünyesinde kişisel gelişim eğitimleri, eğitim içerikli tatiller, tatil ve gezi paketleri gibi farklı proje ve imkanları da tıpkı bir alışveriş gibi sisteminde bulundurarak farklı katılımcılara hitap etmeyi hedeflemektedir.

Network Marketing şirketlerinin Türkiye ve Dünya'da kişisel gelişim alanında çok ciddi katkıları olduğunu gerçeğini göz önünde bulundurmamız lazım. Türkiye'de her geçen gün kişisel gelişim eğitimlerine duyulan talepler artmakta. İşte bizde ilerleyen süreçte öncelikle kendi bünyemizde temin ederek bu hizmetleri bulundurmaya çalışacağız.

Eğitimlerimiz bazen Urfa'da Balıklı Göl'ün kenarında bir otelde, akşamında Sıra Gecesi ile geçecekken bazen de Ihlara Vadi yürüyüşünde olacaktır. Pek tabi Ege'de ya da Akdenizde bir butik otelde de gerçekleşebilecektir.

Burada bu hizmetlerin yine alışveriş puanı karşılığında sistemden satın alınması ve kazanca dönüşmesidir.

Bazı katılımcılar sadece kişisel gelişim eğitimleri ve kamplarına katılmak ve bunları en uygun bütçeyle satın alabilmek için bile bizim sistemimizde yer alacaklardır.

İlk 200 Puanlık alışverişi (1 Eylülden itibaren 100 Puan idi) yaptıktan sonra sponsorunu tarafından ekip ağacına yerleştirilirsiniz.

Daha sonra sizin veya üst üyeler tarafından yeni kayıt edilen üyelerle ekip ağacı(Papuska Ağacı) dolmaya devam eder.

Kademeli sistem olduğu için sizin yaptığınız 100 puanlık alışverişlerden dolayı yukarı kademe primi dağılır ve alt kademede varsa yapılan 100 puanlardan dolayı size prim gelir. Hal böyle olunca sistemin tıkanmaması için 2 ay üst üste alışveriş yapmayan katılımcılar pasif duruma geçer. Aynı şeyin 3.ayda olması durumunda ekip ağacından üyelikleri düşer ve yerine aktif kişilere verilir.

Burada amaç sistemin tıkanamaması içindir. Çünkü ilk 5 kademede 64 kişisen prim kazanmak için sadece kendi kişisel aktifliğinizi yapmanız gerekmektedir. Siz aktiflik yapmazsanız üst kademelere prim dağılmayacağı için bir süre sonra alışveriş yapanlar azalacaktır.

Bu şart alt kademesinde prim hareketliiği olan üyeler için geçerlidir.(100 tl ve üzer) Ortalama 100 Puanlık alışverişin 175 lira olduğu düşünülürse ve üye 100 lira prim hak edebilecekken aktiflik yapmıyorsa ya sistemi bilmiyordur yada başka birşey. Unutmayın hiç bir networkte bir üye başka bir üye getirmeden ve onlar aktiflik yapmadığı halde başkalarının kaydettiği üyelerden prim kazanma ihtimali bile yokken Papuska Projesinin değeri iyi anlaşılması gerekir.

Bunun haricinde art niyetli yaklaşım içinde olanların yine üyelikleri iptal edilir. 

 

Dolayısıyla üs üste 2 ay alışveriş yapmayacak kişileri sisteme almayalım.

Prim ödemeleri alt sınırı 200 liradır. Stoptajı kesilerek ayın 20si itibariyle ödenmeye başlar. 1 Ocak 2021 sonrası ise 150 lira sınırı olacaktır. Tabi ki ilgili ayda 80 lira kazandı iseniz bir sonraki ay ürün siparişinizde prim ödemesini düşerek alışveriş yapabileceğiniz için ciddi avantajı olacaktır.

 

Papuska öncelikli olarak ön planda tutmaya çalıştığı ana firmaların ürünlerinin satışını yaparken bir yandan farklı tüketici kitlesinde hitap edebilmek için destek ürünleri de ara ara sitesinde satışa sunmaktadır.Ana marka ürün gruplarında ilgili firmanın bize verdiği satış fiyatını baz balarak sitemize eklemekteyiz. Stok, karlılık ve kampanya şartlarına gre puanlama yapmaktayız. Bazen 90 liralık bir ürünün puanı 60 olurken bazen 75 olabilmektedir.  İlgili firmanın liste satış fiyatı ne ise sitemizde o yer almaktadır. Proje olarak ürünleri ucuza satma gibi bir amaç taşımıyoruz amacımız katılımcılarımıza prim kazandırabilmek. Bizden beklenti olarak hem mevcut ürünü ucuza almak hem de prim kazanmak olmasın. 

Bu arada destek ürün veya kargo tamamlama ürün kategorisinde bulunan küçük puanlı ürünlerde de amacımız o ürünlerin satılması değil sizin siparişiniz 100 puana tamamlamanızı kolaylaştırmak ve kargo ücreti ödemeden ek bir ürün alarak siparişinizi tamamlamak.

Serbest piyasa koşullarında bize ürün veren büyük firmalar bile bazen bize verdiği fiyatlardan kendileri eticaret satışlarında satış yapabilmektedir. Papuska olarak belirli bir büyüme sağladığımızda andlaşma yapacağımız firmalardan bu tarz konularda taahhhütlerimiz olacaktır.

Bazen firmanın elinde bulunan ürünlerin sıcak paraya dönme amacıyla ciddi indirimlerle yapabilmekte. İlerleyen dönemlerde bu konuda daha ciddi gücümüz olacaktır. Şu an için dağıttımız primler ve teşvikler ürünler üzerinden elde edilen karla değil projeye olan yatırımla gerçekleşmektedir.

Serbest piyasa şartlarında fiyat farklılıları her zaman olabilecektir.

Bu konuda katılımcı sayımız arttıkça aynı ürünleri daha uygun fiyatlara temin edebileceğiz ve sizlere daha yüksek prim dağıtabileceğiz aynı zamanda ödeyeceğiniz miktarlar azalabilecek.

 

Kısaca ürün satışı odaklı değildir.

Proje odaklıdır.

Küçük bütçeler istediğinden katılması kolaydır.

Sürdürülebilir bir proje olmayı hedeflemektedir.

Hatır için girenlerin bile kazanç sağlamasını hedeflemektedir.

Değişimlere açık ve heyecanlıdır.

Eğitime önem verir. Eski duayen network uzmanlarının da dahil olmaya başladığı bir projedir.

Ayrıca kendinizi küskün, bıkkın ve umutsuz hissediyor olabilirsiniz ama Papuska Projesi bu anlamda size yeni bir sayfa açacaktır.

Deneyimli bir network marketing girişimcisi iseniz kendiniz gibi potansiyel 3 arkadaşınızı PAPUSKA MARKETİNG projesi ile tanıştırın. Onları da ücretsiz olarak kaydedin ve siz diğer 100Puanlık ürün alan aktif üyeler gibi ekip ağacına yerleşin. Aynı şeyi arkadaşlarınız da yapsın onlar da aktif üye olsun. Bu şekilde hızlı bir şekilde organizasyon kurma fırsatı sunar.

Bize ulaşın!

0850 3059016 (Whatsup)

Bunların haricinde ise NEDEN PAPUSKA PROJESİ DERSENİZ,

KISACA

1-Ciddi bir bütçe istemez. Şu an için ortalama 200 liralık alacağınız karma ürünlerle projeye dahil olabilirsiniz. Daha sonrası için de alt kademelerden prim gelecekse alışverişinizi öyle yaparsınız.

2-İç kolların doldurularak ilerleyeceği bir ekip yerleşim sistemi vardır. Hal böyle olunca ekip kurmakta zorlanan kişiler ve kendi halinde tüketiciler için de avantajlı bir konum sağlar.

3-Farklı ürün konsepti ile farklı tüketici kitlesine hitap eden ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Bu da her ay alışveriş yapılması için ciddi bir seçenek sunar.

4-Organizasyon olarak sürdürülebilir ve kazancın çoğunluğa yayıldığı bir projedir. Bu da teşvik edicidir.

5-Diğer avantajları için SSSoruları inceleyebilirsiniz.

KAZANÇ PLANI VE NETWORK MARKETİNG YERLEŞİMİ NASILDIR?

PAPUSKA ORGANİZASYON İSE 2*12 MATRİS SİSTEMİNİ KULLANMAKTADIR. İKİLİ SİSTEME YERLEŞİM YÖNÜNDEN BENZEYEN KATILIMCILARIN ALT ALTA TERS V ŞEKLİNDE SIRALANDIĞI DEĞİL İÇ KOLLARIN DOLARAK İLERLEDİĞİ BİR YAPIDIR. TOPLAM CİRO YERİNE KADEME PRİMLERİ VERDİĞİ İÇİN DİĞER MATRİS YAPILARINDAN KAZANÇ YÖNÜNDEN FARKLIDIR.

İLK 10 KADEMEDE TOPLAM 2048 KİŞİDEN HERKESİN RAHATLIKLA PRİM KAZANABİLDİĞİ 11.VE12.KADEMELERDEKİ TOPLAM 6000 KİŞİDEN GRUP LİDERLERİNİN VE ÜST KARİYERLERİN PRİM KAZANABİLECEĞİ BİR YAPIDIR.

 

PAPUSKA PROJESİ DİĞER FİRMALARA ALTERNATİF OLARAK ÇIKMAMIŞTIR. NETWORK TECRÜBESİ OLSUN YA DA OLMASIN HERKESİN KÜÇÜK BÜTÇELERLE DAHİL OLABİLECEĞİ BİR YAPIDIR.

 

ALT KADEMELERİN DOLMASIYLA PRİM GELİRLERİNİN ARTACAĞI BİR YAPIDIR.

DOLAYISIYLA BU PROJEDEN KAZANÇ SAĞLAMAK İÇİN MUTLAKA ALT KADEMELERİNİZDE HAREKETLİLİK VE KATILIMCILARIN ÇOĞUNUN KAZANÇ ELDE ETMESİ GEREKİR.

SADECE BAZI AZINLIK LİDERLERİN CİDDİ GELİRLER KAZANACAĞI BİR PORTAL DEĞİLDİR.