HAKKIMIZDA

Tüketicilerin değişen davranışları ve firmaların markalaşma sürecindeki aşırı rekabet şartları dikkate alınarak alanında uzman pazarlama stratejistleri, sosyolog ve danışmanlarla işbirliği yapılarak ortaya hazırlanmıştır.

PAPUSKA MARKETİNG alanında bir ilk olma özelliği taşıyan alışveriş sitesi olurken üretici firmalar için de ürünlerini tanıtabilecekleri bir portal olma özelliği taşımaktadır. Bu konuda ilerleyen süreçte artan sayımızla birlikte aranan bir site olma özelliği taşıyacağız.

Sadece kazandırma hedefi değil heyecanı ve eğlenceyi içinde barındıran PAPUSKA MARKETİNG aynı zamanda tüketici ve girişimcilerine belirli zamanlarda toplu eğitimlerle de geliştiren bir yapı olma özelliğini taşımaktadır.

PAPUSKA MARKETİNG Tüketicilere internet reklamları yolu ile ulaşmaya çalışırken bir yandan da son yıllarda daha da tercih edilen tavsiye yolu ile satış sistemini yine pazarlama sistemi olarak tercih etmiştir. İsteyenler sadece alışveriş yaparken isteyenlerde bu sistemi tavsiye ederek mevcut oluşabilecek gelirlerini artırma yoluna gidebileceklerdir. En iyi aktarımın kullanıcı memnuniyeti olduğu düşüncesi ile hareket etmekteyiz.

PAPUSKA MARKETİNG şeffaf yapısı ile aşama aşama ilerlemeyi tercih etmektedir. Oluşabilecek aksaklıkları gidererek emin adımlarla büyümeyi hedeflemektedir. Kendi bünyesinde alanında  tercih edilen ürünlerle birlikte yine ilerleyen süreçte kendi markasına ürettireceği ürünlerle tüketicilere farklı avantajlar sunacaktır.

 

 

MİSYONUMUZ

PAPUSKA EĞİTİM DANIŞMANLIK YAZILIM ve PAZARLAMA HİZMETLERİ alanında bir ilk olarak alışveriş sitesi mantığını kazançlı bir yapıya dönüştürmeye öncülük etmiştir. Daha öncede farklı benzerleri olsa da özelliği tüketicinin ya da girişimcinin herhangi bir şarta bağlı kalmaksızın sadece kendi alışverişini yaparak bile para kazanabilme olanağının olması. Bu özellikle alanında bir ilk olmayı hedeflemektedir.

Üstlendiği misyon gereği farklı kategorilerde yüzlerce ürünü tüketicilerle buluşturmayı hedeflemektedir.

Bu aşamada üreticiler için ürettikleri malı satabilecekleri veya tanıtabilecekleri bir portal oluştururken aynı zamanda tüketiciler içinde piyasada var olan farklı kalitede ürünlerden haberdar olma şansını elde edeceklerdir.

Üstlendiği misyonu en iyi şekilde yerine getirmeyi hedeflemektedir.

Aynı zamanda siteden düzenli alışveriş yapan tüketiciler için ilerleyen süreçte sadece kazanç paylaşımı değil aynı zamanda eğitim ve tatillerle de aidiyet bilinci oluşturmayı da hedeflemektedir.